Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Belebolondultam" abba, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Belebolondultam" abba, hogy nem voltam szép, mit tegyek?

Figyelt kérdés

12 éves koromtól az osztályom körében egyre nagyobb hangsúlyt kapott a szerelem meg a párkapcsolatok. Én eléggé csúnyácskának számítottam, ezért engem észre se vettek. Gimiben elhatároztam, hogy megváltozom. Viszont a barátnőim folyton piszkáltak a külsőmmel kapcsolatban, így már azt éreztem, hogy egy fiúnak se fogok soha tetszeni, mert csúnya vagyok. A fiúk észre-észrevettek, de amint jött egy jobb, már nem is próbálkoztak.

Tényleg csúnya lány voltam, inkább a személyiségemmel hódítottam. Mindenkit érnek visszautasítások, de én akkori fejjel ezt úgy éltem meg, hogy nem vagyok oylan értékes, mint a többiek. Lett barátom, viszont magammal hordoztam a régi dolgokat, és ez kezd kijönni a kapcsolatomban. Azóta megszépültem,viszont mindig tipp-toppként akarok a barátommal találkozni, amire már finoman utalt is. Pl. múltkor majdnem elkéstem, mert sminkeltem, és közölte, hogy hagyjam a csudába a sminket, de én nem hagytam, mert úgy nem mernék kimenni az utcára. Vagy közölte, hogy ne vasaljam a hajamat, mert ő göndören szereti, de én úgy nem látom magamat szépnek.

Régen piszkáltak, és ez annyira bennem maradt, hogy a párom se tudja kiverni belőlem.

Gáz, vagy sem, járok pszichológushoz, de nem tudom, mit kellene tennem, hogy ez végre elmúljon.

Azt hittem, hogy a barátom mellett megjön az önbizalmam, de mégsem.


2014. okt. 13. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezen nem a pszichológus fog segíteni, ezt neked kell helyre tenni a fejedben. Az legyen előtted, hogy ha Neki jól vagy úgy, akkor a többi nem számít. :P


Engem pl kifejezetten zavar a smink. A göndör hajat pedig én is szeretem.

2014. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es hozzászoló megkerdezhetem hány éves vagy?
2014. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23/F vagyok
2014. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Férfiszemmel nem az a tipp-toppság, amit sokan annak hisztek.


Ha egy közepes adottságú csaj a lehető legtöbbet akarja kihozni magából, akkor ügyeljen testalkatára, bőrére, fogaira.


Akinek szép, tiszta bőre van annak nem kell vakolat, szemnél is elég csak a szemöldökön igazítani, természetes szájszínnél nem szebb egy rúzs sem, a kéz ápoltságán sem dob a körömfesték, elég a szép formásra vágott köröm, frizura sem számít túl sokat. Ami számt, egyél tiszta, illatos, frissen mosott, alkalomhoz illő ruhában.

2014. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szerelem lényegéhez tartozik, hogy a szerelmes a másikban nem az esetleges, múlandót látja, hanem meglátja benne az Örökkévalót. Ezért olyan nagyszerű, megrázó élmény, mert ezt - ami egyébként mindig mindenhol ott van, hiszen örök és végtelen-, közönséges tudatállapotban nem látja az ember. Nagy műalkotásoknál a katharzist is ez okozza. Minden többi másodrendű, vagy lényegtelen. (a haj vasalás árt a hajnak, és ha ráadásul jobban is tetszik? ne csak magadnak akarj tetszeni, a smink sem olyan fontos egy fiatalnak) (Tolsztoj Anna Kareninában írja, hogy Anna egyszer csak megállapította, férjének nagy füle van. Talán akkor múlt el az az érzés Annában, ami az Örök, a láthatatlan látása, és - mert Kareninnak mindig akkora füle volt-, prózainak, sekélyes a felszínt kezdi látni. Jó esetben ez nem okoz törést- mert már mély lelki kapcsolat van és elfogadja az ember a másikat, amint van.)
2014. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem is sokat piszkáltak, srác vagyok ma már diplomás és dolgozó. Bármilyen sikereket is érjek el, semminek sem tudok örülni, bármire is vágyjak meg tudom szerezni magamnak, mivel elég jól keresek ( porse-ra azért nem futja, de jobban állok jóval mint az átlag ), de semmilyen vágyott tárgy nem okoz különösebb örömet, miden olyan természetesnek tűnik, hogy van... holott előtte álmodni sem mertem róla.


Úgy érzem, hogy az egyedüli oka annak, hogy így érzem magamat az az, hogy nemhogy barátnemnőm volt még hanem, még egy csók sem volt soha... mindig csak elutasítást kapok, ha egy lány több kedvességet mutat eleinte az általában csak azért volt mert szolgáltatta az érdeke, mert jól fogott, ha segítettem megírni egy beadandót, vagy egy példa tételsor megoldani....de ezek megmaradtak ezen a szinten... mikor megpróbáltam elhívni valahova akkor nekik is mindig dolguk volt...


Ezen kérdés után már teljesen, összezavarodtam mert abban reménykedtem, ha majd végre sikerül összehozni egy barátnőt vége lesz ennek a rémálomnak.


Egyébként van egy fura, húzása sorsnak... kik régen szépek voltak most csúnyák és fordítva kik csúnyák most szépek és ez mindkettő nemre vonatkozik. Kik régen sorra kapták meg a legszebb csajokat, most egytől egyik egy erősen túlsúlyos csajjal van együtt évek óta ... ( legalábbis a régi osztálytársaim közül ) kiknek nem volt senkijük általában összejöttek egy nagyon szép csajjal... úgy látszik már csak az enyém késik valahol...

2014. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!