Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Látom és tapasztalom is, milyen nehéz párt találni. Hasonló "kaliberű" emberkét nehéz kifogni. Vagy az a baj, hogy túl félénk, muja hozzánk az illető, vagy túl karakán, már-már "zsarnokoskodó".

Én arra gyanakszom, hogy sok ember nincs tisztában magával...

Pl. egy félénk srác minek akar egy vagányabb nőt maga mellé? Papucs lesz belőle, aztán meg sír a szája. Szerény külsővel is csak szerényebb lányt akarhatna, sokan mégis nagyravágyók.

Vagy van az az idióta elmélet, hogy a nők a rosszfiúkra buknak. Jó, persze, vannak hülye picc$ák, akik tényleg... De nem kellene általánosítani. Sok nő akar felnézni a párjára, szeretné érezni, hogy biztonságban van mellette. Vannak ambíciózusosabbak is, ők általában kénytelenek egy pénzes ( vagy nem pénzes) balekkal beérni, vagy szinglik inkább. Azok a fiatal férfiak, akik vitték már valamire az életben és néznek is ki valahogy, szintén nincsenek komoly párkapcsolatban. Netán egy pénzéhes maca áll az oldalukon. És még sorolhatnám a variációkat...

Persze kicsit most én is általánosítottam :P De vajon tényleg hová tartunk így? Felcserélődnek a szerepek... az egyre több identitás zavarosról már nem is beszélve ...

Mindig másban keressük a hibát... örök elégedetlenek vagyunk.

Azt hiszem nagyjából meg is válaszoltam a saját kérdésem :) De egyébként kíváncsi lennék a ti nézőpontotokra!! Kicsit hosszú lett, bocs.


2014. okt. 14. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A mulya emberek kapcsán tudok pár gondolatot megosztani, mert ebben vagyok érintett. Szerintem ez egy kicsit túlspilázott dolog, mert nem feltétlenül vészes. Sokszor pont az adott nő hozza ki belőlünk, amiben talán ő is hibás.


Ettől függetlenül én nem hibáztatlak titeket, mert tudom, hogy egyszerűen így vagytok drótozva, hogy nagybetűs férfi kell, de ennek ellenére javasolnám (nem csak neked, mindenkinek), hogy a félénkebb embereket is próbáljátok megismerni, adjatok nekik esélyt. Igen, van, aki menthetetlen, de vannak sokan, akik egy idő után megnyílnak, kivirágoznak, és ha érzik, hogy a másik érdeklődik irántuk, akkor előbújik belőlük az a bizonyos férfi. Ismerek erre példát.

2014. okt. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is :)
2014. okt. 14. 01:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Én az olyanokra gondoltam, akik maguk se tudják, mit akarnak az élettől, csúnyán szólva nem valami életképesek. Azok ne a nőtől várják a mindent! Ez persze fordítva is érvényes.
2014. okt. 14. 01:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Párt találni könnyű, egy csomó pasi szinte lerázhatatlan, meg nem látják, hogy miért nem illünk egymáshoz. Azt nehéz megfogni, aki tényleg kellene.
2014. okt. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, igaz. Én is ezt írtam, kicsit részletezve.
2014. okt. 14. 10:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!