Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lánynak sem vagyok megfelelő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak sem vagyok megfelelő?

Figyelt kérdés

26 vagyok, 182, 86 kg,kék szem,sz.barna haj. Persze ebből semmi nem derül ki! Sose volt még barátnőm, de már régóta vagyok rá! A fiatal éveimet a zene tette ki, fogalkoztam vele komolyabban, nem a közönség soraiból. 20 évesen nagyon megvoltam hízva.. 95 kb utána keményen edzettem,minden kiprobaltam. Voltam izmosabb,vékonyabb de végül mindig visszajottek a kilók. A helytelen táplálkozás az oka mivel még a szülőkkel lakom és nem azt eszem amit kéne/szeretnék.


Valamikor tiszta "alfa" vagyok, a nagyképű,trendi srácok is kutya fasza mind ekkor hozzám képest. De mikor ér egy nagy csalódás, újra depis leszek,minden onbizalomnak annyi hónapokra. Kb 2 éve megismertem a neten egy lányt, rohadtul szerelmes vagyok belé. Az elején visszonzta, aztán történt valami amit a mai napig nem indokolt meg! Teljesen kicsinalt! Nagyon szemét velem, sose artanek neki! Mindegy!


Szóval bárkivel ismerkedek, őszinte vagyok! Figyelek rá, komoly vagyok! És mindig atvernek!


2014. okt. 15. 03:09
 1/3 anonim ***** válasza:

1 csaj átvert, és ebből már tudod, hogy egy lánynak sem vagy megfelelő? Vagy inkább csak itt akarod sajnáltatni magad.

26évesen talál költözz el a szüleidtől, akkor talán nem anyuci pici fiának fogsz tűnni. És akkor azt ehetsz amit szeretnél.

''Valamikor tiszta "alfa" vagyok, a nagyképű,trendi srácok is kutya fasza mind ekkor hozzám képest''--ezt nem kéne erőltetni szerintem.

2014. okt. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Költözz el anyádéktól, nézz valami megélhetés után. 30 fölött biztosan lesz olyan - esetleg pár évig még nem is szarul kinéző - gyerekes, elvált, fiatal anyuka, aki hagyja magát keféltetni vasárnaponként, ha cserébe felneveled a gyerekeit.


26 évesen itt tartani nagyon késő van.

2014. okt. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a gyerekeket! Anyuka kefélés akkor kimarad :D
2014. okt. 15. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!