Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok és még nem volt barátom. Akkor most v. mi baj van velem?

Figyelt kérdés

Voltam egyszer randin és éreztem is vonzalmat a fiú iránt de nem lett semmi.

Már szeretnék fiúval lenni, de félek a csalódástól.A gimis osztály társaim azt hitték , hogy leszbi vagyok, de már attól rosszul vagyok ha egy lány közel áll mellettem.



2014. okt. 16. 16:15
 1/10 anonim válasza:
Hova valósi vagy? :D
2014. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj veled. Ebből is látszik, hogy volt egy srác, akit szerettél volna. Egyszerűen még nem találtad meg azt, amit keresel.
2014. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fotó?
2014. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vagy a személyiségeddel van valami gubanc, vagy külsőre nem vagy szépnek mondható a többség szerint.

Hasonló cipőben járok amúgy, csak én fiúverzióban és nálam egyértelműen az első pont érte a felelős.

2014. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ronda vagy, mint a bűn és ebből következik, hogy ez mellé még hülye is, mint a gyepmester kutyája, ha ezt nem veszed észre. Egyéni vélemény, cáfolj rá, egy képpel, ha nem így lenne.
2014. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 fahéjas Alien ***** válasza:

Ne foglalkozz mások véleményével, inkább az önbizalmadra és önmagadra koncentrálj.

Nincs veled baj szerintem, de a kérdésből is látszik, hogy túl izgulod és túl paranoiásan állsz hozzá.

Csak nyugalom... a párkapcsolati dolgok mindig akkor a legjobbak, ha könnyedek, nem ha rád nehezednek.

2014. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én megdugnálak ;)
2014. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy komoly bajod lehet. A szépség szubjektív, nagyon sokan megtalálják a párjukat kevésbé szép külsővel is. A csalódástól meg ne félj. Ha csalódsz, hát csalódsz, ez is benne van a pakliban.

Én 30 éves férfi létemre vagyok párkapcsolat nélkül, teljesen a saját hibámból. Elhízás, önbizalomhiány, stb. Mára jöttem rá, mekkora hülye vagyok. Ezek bármikor megváltoztathatók. Elkezdtem sportolni, diétázni, és egyre jobban nézek ki, már látom a nőkön is, hogy máshogy tekintenek rám, és ez az önbizalmamnak is nagyon jót tesz. Szóval a sportot bátran merem ajánlani, testileg és lelkileg is segít egyensúlyba kerülni.

2014. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most elgondolkodtam, milyen lehet az a fahájas Alien? :D

Kívül fahéjas, vagy összetevőiben az?

Hogy jut eszébe valakinek ilyen felhasználót választani?


Elnézést az offért, abbahagytam.


Egyébként baj valószínűleg nincsen, de ezt neked kell sajnos a legjobban látni, tudni és érezni. Vagy nincs semmi gond sem, csak mindent túlagyalsz, beleképzelsz dolgokba olyanokat, amiket nem kéne emiatt pedig olyan mélyen alábecsülöd magadat, hogy még egy nagyítós nyomozónak is nehéz lenne megtalálnia, nemhogy valaki felfigyeljen rád és felkeltsd az érdeklődését annyira, hogy megismerkedjetek. Egyéb esetben pedig csak szimplán nem találkoztál még olyan emberrel, akivel ha nem is tudod meg magyarázni miért, de jól szót értetek, sok a közös bennetek, legalábbis az értékrendetek egyezik. HA a külsőddel lenne gond, azt sajnos neked kell eldöntened, ami pedig a legnehezebb, meg kell határoznod pontosan hogy min, hogyan változtass. Sosem késő változni. :)


Sok sikert! 18/L

2014. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ó most nézem, az új szóalkotás nem direkt volt ...*fahéjas szeretett volna lenni fiatal korában. :)
2014. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!