Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok túl jól, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok túl jól, de nem tudok róla beszélni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régen pániktüneteim voltak(nem vagyok pánikbeteg, inkább egy bizonyos dolog miatt jöttek elő szimplán a tünetek).

Egy ideje minden rendben volt, viszont mostanában kezdek szétesni, és rosszul lenni.

A barátommal majdnem három éve vagyok együtt, és NAGYON jó a viszonyunk, mindent elmondhatunk a másiknak, de erről nem tudok neki beszélni. Tudja a pánikot is, hogy régen volt, viszont a mostani "rosszul létem" kicsit más. Még nincsenek pániktüneteim, inkább csak rosszul érzem magamat.

Tudom mi nyomaszt, de még a legjobb barátaimnak se tudok erről beszélni.

Lehet, hogy kissé buta kérdés, de szerintetek ha csak annyit mondok a barátomnak, hogy rosszul vagyok, az elég?

Ő nagyon aggódik értem, ha baj van, de akármennyire szeretem, erről most nem tudok beszélni, magamban kell helyre tenni a dolgokat.

Sokszor azt érzem hogy szívesebben maradnék itthon gondolkodni, hogy helyre tegyem magam, de a programokat vele végképp nem akarom lemondani.


2014. okt. 16. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd a géphez és mutasd meg neki a kérdést. Aztán miután megtudta, menjetek el együtt a programokra és érezzétek jól magatokat.
2014. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Es ha elkezdenel szakemberhez jarni, mielott rosszabb idoszakod jon? Es akkor lehet utana beszelni is tudnal rola. A baratod nem fog tudni megfeleloen seguteni amugy se, hacsak nem gyurta-gyurja ki magat panikbetegsegbol. A rosszul vagyok nem eleg. Nem lehet gondolatokvaso es nem biztos, hogy rajon vagy talal osszefuggest egy evekkel korabban beszelt "regi" betegsegedrol.

Mi lenne ha leirnad neki emilben vagy innen kivagod a kerdesed es elkuldod neki. Ha intelligens, akkor leesik neki higy miert "igy mondod" el neki es probal segiteni is.

Kivanom hogy jobb idoszakod kovetkezzen. :-) hajra.

2014. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus?
2014. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most csak így kapásból pár dolog, ami miatt logikusan rosszul érezhetjük magunkat: egészségügyi gond, sikertelenség, túlterheltség, egzisztenciális gondok, hozzánk közel álló személy miatti aggódás, vagy éppen elvesztésük miatt érzett fájdalom.


Szerintem az a tök normális ha az ilyen valamennyire megviseli az embert, viszont ha egyedül gyenge vagy ahhoz hogy továbblépj, akkor pont családodra, barátodra támaszkodhatnál elsőként. Attól félsz, hogy ha barátoddal megosztanád problémádat, akkor kevésbé lennél értékes, kívánatos a szemében?

2014. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!