Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor feltett kérdés: hogyan éljem át a szakítást? Hogy éljem túl, amikor még mindig szeretem, de mégis elküldtem, mert már nem bírtam tovább azt, hogy hülyének néz.

Figyelt kérdés
Olyan sokáig gondolkodtam mit tegyek.5 évig éltünk együtt,voltak szép,nyugodt időszakok is,de rengeteg problémánk volt.Elsősorban miatta,a hazugságai miatt,hogy önző volt,kihasználta az érzelmeimet és sokszor kihasznált anyagilag is.Én meg akkora állat voltam,hogy hagytam,nem akartam látni hogy nem saját magam miatt van velem,hanem a kényelemért,biztonságért amit kapott tőlem.Hányszor elmondták a környezetemben élők,hogyha szeretne nem viselkedne úgy velem,ahogy sokszor tette.Nem akartam meglátni ami másoknak nyilvánvaló volt:elváltan,lakás nélkül,kis fizetéssel baromi jó egy olyan nő mellet mint én, aki imádja és tűr a végtelenségig.Aztán elszakadt a cérna és kirúgtam,valahogy megvilágosodtam.Olyan iszonyú megalázottnak és hülyének éreztem magam amikor szembesültem az utolsó hazugságával,hogy nem bírtam tovább.Nem rázta meg,úgy sétált ki az ajtón és az életemből,mintha ez az 5 év együtt nem is lett volna.Engem viszont igen.Abban a pillanatban amikor elküldtem megkönnyebbültem,hogy nem nézhet többé hülyének.Aztán eltelt egy nap és olyan iszonyúan fáj a hiánya,hogy beledöglök.Már nem tudom hogy vele volt-e rosszabb vagy most nélküle.És ami a legrosszabb,hétfőn összefuthatunk mert egy cégnél dolgozunk,az a szerencse,hogy nem ugyanazon a részlegen.2 napja nem eszem,nem alszom,zokogok.Tudom,hogy tarthatatlan volt az az állapot is,már régen meg kellet volna lépnem.Az agyam tudja,a szívem megszakad.A családom és a barátaim helyeslik a döntésemet,ők már rég meglátták azt amit én nem akartam.Annyira félek a jövőtől,nem tudom milyen lesz nélküle,mikor múlik el ez az iszonyú hiányérzet.Gyűlölöm és szeretem is.Rettegek attól,hogy találkozunk bent és összeomlok.Azt mondogatom magamnak,hogy nem szeretett,kihasznált,megcsalt,mégis borzalmasan érzem magam attól,hogy már nincs.Normális dolog ez?
2014. okt. 18. 06:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt a hétvége,sírd ki magad,de hétfőre toppon legyél!Tudom,hogy nehéz,de végre feltetted az i betűre a pontot!Ha nem vagy boldog egy kapcsolatban,azt le kell zárni.Idővel könnyebb lesz és szerintem amit érzel,az már nem szerelem.Megszoktad,hogy veled van.Nem ő hiányzik,hanem a társaság!Szóval ha kisírtad magad,jövőhéttől irány sportolni,szolizni,barátnőzni,bulizni.Foglalkozz magaddal,menj el egy masszőrhöz,menj szaunázni,stb.Egy hét és már másképp látod a világot!Fel a fejjel!
2014. okt. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy jót akarsz,de ismerem magamat,nem fog ilyen könnyen menni.12 évvel ezelőtt elváltam.Annyira megviselt,hogy utána 3 évig képtelen voltam új kapcsolatba belemenni.Én egy viktimológiai tanulmány lehetnék.Szeretek,átvernek,kihasználnak.Otthagy,otthagyom mert elég lesz a hazugságokból.Fáj,beleőrülök.Eltelnek évek mire túlteszem magam rajta.Jön valaki,bízom megint nagy nehezen.Odaadom az utolsómat is,hogy boldog legyen az akit szeretek.Aztán hátba támadnak.Hát ettől félek.
2014. okt. 18. 07:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak kötődsz hozzá, ami ennyi év után normális. De tedd fel magadnak a kérdést: Milyen életed lenne mellette? Egyértelmű hogy csak kihasznált és magasról leszarja az érzelmeidet. Az ilyen embert meneszteni kell az életedből, mert semmivel sem jobb egy olyannál, aki leköpköd és megállás nélkül szid. Gondolom egy olyan embert sem tűrnél meg magad mellett. Akkor őt miért? Jól tetted hogy kidobtad, előbb kellett volna.
2014. okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!