Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnöm aztmondja lassitsunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm aztmondja lassitsunk?

Figyelt kérdés
másfél éve vagyunk együtt veszekszünk gyakran ö most áttvert és ő mondja lassitsunk és nem akar találkozni nem akar beszélni egész nap egy kedves szava nincs hozzám. mit akarhat ? megvárja én szakitsak mert ő nem mer?
2014. okt. 18. 09:01
1 2
 1/15 Költőnő? ***** válasza:
Mivel vert át?
2014. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
eltitkolta hogy beszélt egy fiúval holott megigérte hogy szól róla és akkor kitudja még hányal..
2014. okt. 18. 09:14
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem kéne veszekednetek, mert a barátnőd szokott emberekkel beszélni. De addig jó, amíg ez a legnagyobb problémátok.
2014. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Költőnő? ***** válasza:

Részletesebben? Ezek a infók így elég kevesek.

Bár az eddig leírtak alapján nekem kicsit úgy tűnik h ő már nincs benne lehet ebben a kapcsolatban, csak talonban tart.

2014. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
az a legnagyobb probléma hogy másfél év után ugykezel mint alami uj udvarlót akit csak ugy hitegethet
2014. okt. 18. 09:23
 6/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
Mondjuk ha már nem bízol benne és ő sem erőlködik h javítson a dolgokon, akkor ezt kár forszolni sztem.
2014. okt. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ilyen kapcsolatba egyáltalán miért vagy benne?
2014. okt. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
A barátnőd teljesen ki lehet készülve idegileg tőled. Az emberek nagyon utálják, ha valaki megmondja nekik kivel beszéljenek és kivel ne, ettől idegesek lesznek és mérgesek. Sajnos velem is ezt csinálta a barátom és menekültem ebből a kapcsolatból. Én azt szeretem, ha azzal beszélgethetek akivel csak akarok, és oda mehetek ahova akarok, és azt csinálhatok amit akarok, utálom ha korlátoznak bármiben is. Ne korlátozzál soha senkit, a szerelem ugy szép ha korlátozás nélkül is veled akar valaki maradni és neki vagy a legfontosabb, nem ugy marad veled hogy megtiltod hogy másokkal ne beszéljen és igy kizárod hogy riválisod lehessen. Legyenek csak riválisaid és azokkal szemben maradjon melletted.. Remélem megértettél, benned van a hiba.. nincs önbizalmad, vagy nem tudom miért viselkedik igy jópár fiú, annyira féltékeny vagy?
2014. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nagyon szép lány én nemvagyok jópasi se gazdag ebböl ered a féltékenységem ezért féltem elvesztem minden amit teszek azért van mert vigyázni akarok rá mert szeretem nem akarom baja legyen vagy elveszitsem
2014. okt. 18. 11:27
 10/15 A kérdező kommentje:
Lehet tul régimódi vagyok nekem ő az első szerelmem vele feküdtem le elöször én nembeszélek semmien lányal én ugyvagyok vele én az övé ő az enyém. bár én azért is kapok ha talál egy lányt fbn és ismerösöm és ezért kapok még akkor is ha az illető egy volt osztálytársam
2014. okt. 18. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!