Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam meg hogy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam meg hogy meleg vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés

13/f vagyok még csak lányokkal voltam együtt /ölelkezés,csókolózás/ és jó is volt de egy hajlamot érzek a fiúk iránt is és kipróbálnám velük ugyan ezt.honnan tudjam meg hogy meleg vagyok vagy sem?

ne kérek olyan válaszokat h bi vagy mert a bik is megállapodnak valamelyik nem mellet szv a biséggel nem mennék sokra bocsi :/



2014. okt. 18. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Amúgyis ennyi idősen mit akarsz?
2014. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek: 13 évest ilyen miatt kiröhögni kissé gusztustalan! Inkább te vagy a nevetséges!


Kérdező: mivel még csak 13 éves vagy marhára ráérsz ezzel törődni, inkább a tanulással foglalkozz!

2014. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én bi vagyok, de nem állapodtam meg egyik nemnél sem még, pedig már 23 éves vagyok. Volt kapcsolatom mindkét nemmel, jelenleg szingli vagyok. Nem nagyon érdekl a következő szerelmem neme, sosem ezt néztem. Persze, egyszer megtalálom azt, akivel nagyon sokáig, akár életünk végéig együtt leszünk, de attól én még sosem leszek leszbikus vagy hetero.

Te is rájössz majd, melyik a jobb. 13 évesen nem lehet tudni még ezt. Tapasztalat, sok tapasztalat. Majd elválik, meleg vagy-e vagy sem.

2014. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-2.:nagyon vicces

3.:igen a tanulással foglalkozok elsősorban de azért nem lenne rossz tudni. :/

2014. okt. 18. 22:04
 5/10 A kérdező kommentje:

4.:köszönöm de gondolom én nagyon kíváncsi vagyok erre.

5.:hát igen ezek a mai fiatalok. olyan köcsög fiú osztálytársaim vannak akiket csak az mtz-k meg a traktorok és a baromság érdekel

2014. okt. 18. 22:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb, mint ha azon emésztenék magukat, hogy melegek-e.

Am, meg mi a bajod a traktorokkal?

2014. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
semmi de évi 365 napban 24 órában arról hallani embert próbáló......... + én Mozartot szeretem meg az ember tragédiáját XD
2014. okt. 18. 22:16
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, de még fiatal vagy ahhoz, h ezekkel foglalkozz, az természetes, hogy érdekel, csak van egy határ, ami már túlzás, és te ezt a határt már átlépted perpill. Ne ezeken görcsölj, tanulj, és éld az életedet a megengedett szabályokon belül - amit a szüleid szabnak meg -, aztán majd a tapasztalatok, ha már idősebb leszel úgy is választ adnak neked.
2014. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen nem meglepő, hogy ez érdekel. De még fiatal vagy ezt eldönteni.

Próbálj meg csajozni, ha nem megy és nem áll a kis pöcök a lányokra, akkor sanszos, hogy meleg vagy. Persze a bi dolgot sem szabad kizárni, még ha azzal nem is mész sokra :D

2014. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Csak egy aprócska megjegyzés: nem, a biszexuálisak nem állapodnak meg egy nem mellett. Az ember egy személy mellett szokott megállapodni, nem egy nem mellett. Persze, vannak olyanok, akik inkább az egyik vagy másik nemet preferálják (nézz utána a Kinsey-skálának), de vannak olyanok, akiknek tök mindegy, hogy milyen nemű a partner, nem az alapján szeretnek bele. Egyik csaj ismerősöm most a hónapban ment férjhez, 2 év járás után. Előzőleg egy csajjal volt élettársi kapcsolatban 4 évig. Most 28 éves. Megállapodni egy nem mellett? Ugyan.

A biszexualitás definíciója, hogy érzel vonzalmat mindkét nemhez tartozó személyek iránt. Ha ez megvan, akkor biszexuális vagy. Meleg semmiképp nem vagy, mivel akkor a csajokat kerülnéd, mint sátán a szentelt vizet.

2014. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!