Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az, ha valaki harcol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, ha valaki harcol a saját érzéseivel, hogy megpróbál nem szerelmes lenni valakibe? és miért csinálja ezt valaki, hogy maga ellen harcol?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert csalódott és nem kicsit!
2014. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Az nem az érzéseivel harcol,hanem csak szimplán bolond.

Ha harcolni akarsz az érzéseid ellen az azért van hogy írányítsd, nem hogy elfolysd

2014. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam az első pár hétben, mikor még nem tudni mi lesz belőle.

Bármennyire küzdesz, csalódás mindig lesz, ha vége lesz. Lehet, hogy kevésbé fog fájni.

2014. okt. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem csak reménytelen szerelem esetén fordulhat elő?
2014. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne,marmint a pasik miert csinaljak ezt es hogy vegul mikor adjak fel a harcot az erzelmeikkel szemben?:-)))
2014. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Velem egyszer fordult ez elő. Bármennyire is elvarázsolt a srác személyisége bizonyos dolgok miatt tudtam, hogy hosszú távon nem működne a kapcsolat. Így könnyebb volt még az elején elengedni és nem hagyni, hogy tovább bontakozzon a kapcsolat és még jobban megszeressem, beleszeressek az illetőbe.


Maradtak bennem kétségek, hogy vajon a jó utat választottam ezzel a döntéssel vagy a könnyebbet. Az eset után 2-3 hónappal véletlenül összefutottam az illetővel és beszélgettünk. Na akkor megbizonyosodtam arról, hogy jó döntés volt őt elengedni. Sokkal erőteljesebben kirajzolódtak a "szakítás" okai annál a beszélgetésnél, mint előtte amikor már volt egy pici rózsaszín köd.

2014. okt. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Általában egy srác addig "küzd" míg az érzelem el nem tűnik teljesen. Az erősebb srácok felismerik hogy mi a jó és mi a nem és ellent mondanak saját maguknak és jót cselekednek. :) Van akinek a pap, valakinek a papné.
2014. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert jó, és a "dolog" amiről szó van csak butít.
2014. okt. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok ki pontozott le?Mert amúgy ez az igaszság.
2014. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

"hogy vegul mikor adjak fel a harcot"


Hogy más mikor adja fel azt nem tudom. Én soha nem fogom feladni és elnyomom mindet! Miért? Mert az élet egyedül könnyebb!


25F

2014. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!