Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy minden rendbe jöjjön?

Figyelt kérdés
G., a párom kint dolgozik külföldön, 30 éves, én picit idősebb vagyok (35, nő). Év eleje óta éve tart a szerelem, ennek ellenére viszonylag sok időt sikerült együtt töltenünk, úgy érzem megismertük egymást. Én nagyon szeretem őt, állítólag ez kölcsönös, de most nagyon megingott. A munkahelyén már nem tud kiteljesedni, teljesen be van fordulva. És ez kihat a kapcsolatunkra is. Velem meglehetősen figyelmetlen, kedvetlen, azt mondja, látja a jövőt, amit eddig tervezett mind a múlté. A munkahelyi dolgai teljesen bizonytalanná teszik őt is. Ha beszélgetünk általában veszekedésbe és/vagy sírásba torkollik, emiatt már azt is legtöbbször kikerülné, nem engedi, hogy fogjam a kezét, ezt el is mondta, hogy eddig is mindent egyedül intézett az életben. A gondok úgy érzem, egymást generálják. Én látok benne fantáziát, úgy érzem, tudnánk együtt élni, de ehhez két ember kellene. Ha ő homokba dugja a fejét, akkor már nem tudok rajta segíteni, bármennyire is szeretnék. Azt mondja, őt nem elégíti ki ez a lehetőség, hogy webkamerán beszélgetünk, mert mikor kettesben vagyunk nagyon jól érzi magát a társaságomban. Viszont az összeköltözéstől most megijedt, hogy gondok vannak, így rövid távon ez elképzelhetetlen. Megingott a kapcsolatunk is a sok vita miatt, és azt mondja, a munkahelye miatt sem lenne most ésszerű egy összeköltözés, hiszen lehet, januártól már más országban, más helyen, nem mindig van lehetőség magával vinni egy párt, jelenleg én "púp vagyok a hátán", ha ez a téma szóba jön. Összeköltözés nélkül viszont egy végeláthatatlan bizonytalanság ez az egész. Hiszen ha várok rá és később kiderül, hogy kár volt lehet, bánni fogom. Az én életem oda érkezett el, hogy szeretnék fészekrakáson gondolkodni, ő viszont most egyelőre erről hallani sem szeretne. Dilemma, hiszen lehet, így sosem lesz már gyerekem, úgy érzem ezek az utolsó ilyen éveim. Ő ettől is meg van ijedve. Minél többet beszélgetünk a témáról, egyre több a vita, egyre több a tüske ebben a témában. Már szinte kerüli a beszélgetéseket is emiatt, viszont ekkora távolságnál a mindennapos kommunikáció hiánya megöli a szerelmet. Mindig zsákutcába jutok, bármennyit is agyalok ezen a dolgon, egyedül viszont nem tudom megoldani. Ebben szeretnék segítséget kérni.
2014. okt. 19. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ő van megijedve hanem te vagy megijedve kérdező.A te biológiai órád ketyeg.
2014. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább ne jöjjön rendbe ez a dolog. Ez már úgyse lesz jobb, csak rosszabb. Keress mást!
2014. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!