Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legszebb öröm a káröröm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legszebb öröm a káröröm?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, )azaz még mindig megvan, nem halt meg, vagy ilyesmi), akinek a csillagokat is lehoztam volna az égről, hegyeket tettem volna arrébb és akár még nullával is osztottam volna a kedvéért, ám ő, erre nincs non-vulgáris kifejezés, nos szart a fejemre, de jó magasról, aztán egy tőle, vagyis hát egyidősek vagyunk, szóval tőlünk 4 évvel idősebb kokszos állatért, elhagyott, akinek szerintem pénisze sincs, a szó valós és freudi értelmében se, annyit szteroidozik. A turbékoló galambpár, kapcsolata olyan 2 hónapig tartott, a kedves úriember, akit most nevezzünk B-nek... a francba, anoniman vagyok, nevezzük nevén a gyereket, szóval Balázs otthagyta, egy meglehetősen színpadias szakítást követően (lásd részegen, egy másik nővel a nagybátyja háznak alig nevezhető objektumában) a szegény lány, Timi visszatért az én vézna karjaim közé. Pontosabban csak akart, mert, mielőtt bevágtam előtte az olcsó műanyag ajtómat, még a fejéhez is vágtam, hogy megérdemelte ezt a gyomorszájon vágást az Élettől és remélem élete végéig megmarad a nyoma (ezt viszont most tényleg csak freudi értelemben véve). Szóval igazolta a "nincs ló jó a szamár" közmondást, csakhogy ez a szamár már nem egy vakbuzgó patás, aki két szép szemért ölre megy bárkivel.

Szóval, a kérdés csupán a fenti, illetve még annyi, hogy ti hogyan viselkedtetek volna egy ilyen helyzetben? Csakhogy tudjam mennyire vagyok átlagos. Meg még annyit, ti sose örültetek annak, amikor egy általatok utált személlyel valami baj történt?


2014. okt. 20. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem is a legszebb, de szép :)

Jól tetted, állj ki magadért.

2014. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az omlengos leiras ellenere jol tetted, amit tettel. majd lesz masik no, akiert ugyanugy lehozod a csillagokat, stb, stb.
2014. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Részeg vagyok.. És igy részegen olvasva nem tudom h az alkoholtól ilyen cifra a fogalmazasod v tenyleg igy fogalmazol :D

De helyesen tetted ha jol ertettem :D

2014. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ötös, leülhetsz. :)
2014. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok 16/l
2014. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló dolog fordult elő, csak én lány vagyok, és a volt barátom, a 2 évvel ezelőtti exe miatt hagyott ott. Kb. 1 hónapig tartott a kapcsolatuk, mert, hogy az exe mégse tudja, hogy mit is akar pontosan. A volt barátom könyörgött, hogy fogadjam vissza, mert, hogy nekünk milyen jó volt a kapcsolatunk, meg, hogy sosem volt köztünk veszekedés, a volt csaja meg ez alatt a 2 év alatt rossz irányba változott. Én már a szakításunknál megmondtam neki, hogy ha elhagy akkor vissza ne is jöjjön, és én ehhez tartottam is magam, mert nem fogadtam vissza. Azóta elvileg újra összejöttek, úgyhogy ennyit erről. :)

Jól döntöttél szerintem. Bevallom, bennem is volt egy kis káröröm, amikor megtudtam, hogy szétmentek, de amikor megtudtam, hogy megint (már ki tudja hányadszorra) újra egymásra találtak, akkor is bennem volt, mert ez nem normális, hogy egyszer így vannak, egyszer meg úgy, magyarul megtalálta a zsák a foltját, szerintem ez sem fog 1 hónapnál tovább tartani, azt meg örökre bánhatja, hogy volt egy lány, aki mindent megtett volna érte, de rögtön eldobta, ahogy az exe ráírt. :)

2014. okt. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem is a legszebb a káröröm, de a top 3-ban benne van.

Mindig örülök ha valami negatív dolog történik, azzal akit utálok.

L

2014. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szép a káröröm.

De jól tetted :)

2014. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jól csináltad
2014. okt. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!