Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok hisztérika lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok hisztérika lenni, ezért kérdezem: szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés

Nos régen a találkozásokból rengeteg baj volt a barátommal, mert mindig lemondta, és alig tudtunk együtt lenni(heti 2x, azis erőltetett volt a részéről).

Most szeptembertől megváltozott, rengeteg figyelmet fordít rám, helyre jött a kapcsolatunk. Heti 3-4x találkozunk, egyszer egész napra, a többi alkalommal pár órára. HHiába végez későn, egyből jön, hogy lásson, plusz minden nap felhív telefonon délelőtt a suliból, hogy megbeszéljük, mikor jó neki.

Viszont azt vettem észre, hogy már túl rutinból csinálja ezt. Múltkoris maradhattunk volna még, erre lemondta, mert dolga van. Azelőtti nap is kirándultunk, és közölte a program végén(amikor délután három óra volt), hogy haza kell mennie, és tényleg hülye indokot mondott, hogy miért.

Amikor felhív telefonon, olyan, mintha gyorsan leakarna engem tudni, olyan furcsa.

Ha együtt vagyunk a csajokat figyeli, nincs téma,alig szól hozzám.

Azokon a napokon, amikor nem találkozunk, nem is beszélünk, mert este nem jön fel chatre, mert álmos.

Múltkor írtam neki egy sms-t, hogy szeretem, és semmi válasz, másnap megse említette.

Ma felhívott, és olyan rideg voltam vele a telefonba, ennek következtében meg Ő is az lett, és megse kérdezte, hogy mivan. Túlreagálom? Hiába hív telefonon, hiába vagyunk együtt sűrűn, kicsit olyan nekem, mintha ez ilyen megszokás lenne már a részéről.


2014. okt. 22. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Azért találkozik annyit veled, mert gondolom kiharcoltad. Valamiért szeret veled lenni, valószínűleg a szexért megéri, de emberként sosem figyelt oda rád, és nem is fog. Egyáltalán nem reagálod túl, teljesen jogosan érzed, hogy elhanyagolnak. Az biztos, hogy nem fülig szerelmes beléd, te sokkal jobban belé vagy esve, mint fordítva.

Elkezdhetsz vele vitatkozni, a viselkedése talán változik, de a hozzáállása nem.

Ha boldog akarsz lenni, egy olyan srácra vágysz, aki a csillagokat is lehozza neked.. nem ő a te embered.

De ha jól elvagy hosszútávon is egy olyan kapcsolatban, amit igazából te működtetsz (mert nekem úgy tűnik, baromira nem érdekli a barátod, hogy elveszít e vagy nem), akkor tartsd meg, de sosem leszel elégedett.

2014. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán túlreagálod. Ha a másikban folyamatosan a hibát keresed, akkor te se vagy természetes és ettől a másik is feszültebb lesz.

Az sms-t lehet olvasta, elmosolyodott rajta (jól esett neki) és ezzel letudta. Szép lett volna tőle ha visszaír, de ezért nem kéne megróni. Lehet csak épp nem volt a fejében semmi, amit írhatott volna rá.

Próbáld meg inkább jól érezni magad mellette és nem analizálni. Utána is végiggondolhatod a napod, hogy hogy érezted magad. Ne várj még első nap túl nagy változást. Légy türelmes.

2014. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok.

ha akarod, nyugodtan hidd el, amit a második írt, de önámítás, és a férfiak ennél sokkal egyszerűbben működnek.

nem a szavakat kell nézni, hanem a tetteit, azok beszélnek helyette.

ha mindig hamar le akar lépni, akkor egész egyszerűen nem akar veled lenni..

2014. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én barátom a másik véglet volt. együtt éltünk és mégsem ismertük egymást eléggé. A munkaidőnkön kívül mindent együtt kellett csinálnunk, még a kib.sz.tt focimeccsekre meg a kocsmába a haverjai közé is mennem kellett vele, holott utálom eleve az egészet! Persze ha én akartam menni valahová könyörögnöm kellett neki, mert nélküle nem mehettem. Amikor otthon nézte a VB-t én nem mehettem sehová. Annak ellenére, hogy folyton együtt voltunk nem figyelt rám. 3x kérdeztem meg mindent mire morgott valami választ az orra alatt. 5 percenként hívott, ellenőrzött. Mondanom sem kell, hogy már nem vagyunk együtt...
2014. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!