Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyének néznétek a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyének néznétek a barátnőtöket, ha így járna?

Figyelt kérdés

Nos, nekem az esős, párás időben rengeteg baj van a hajammal(ha vasalom, ha nem). Valamiért bebüdösödik tőle, illetve zsíros lesz az állaga, akármit csinálok.

Namost még nincs kapucnis kabátom, ezért arra gondoltam, hogy amíg lemegyek a barátom elé az állomásra, addig bekötöm a fejem egy kendővel/sállal. Kicsit öreg nénis,de így nem menne tönkre a hajam.

Viszont a problémám, hogy a barátom eléggé "kritikus". Pl. van egy felsőm, amit agyondicsértek, viszont a barátom majdnem kiröhögött miatta.

Vagy ha egy picit bevan gyűrődve a ruhám, egyből elkezd "nevetni".

Télen, amikor felvettem egy téli sapkát, már abban is hülyének éreztem magam miatta.

Ha felveszem a sapkám, akkoris azt mondja, hogy furán áll, így már azt se merem hordani előtte.

Nagyon hülyén nézhetnék így ki? Nem azt akarom, hogy így sétáljak az utcán, csak az az 5 perc távolság, amíg lemegyek érte.:D Nagyon gáz?


2014. okt. 22. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy érzéketlen bunkó.Te pedig buta,hogy ezt hagyod neki,és azt is,hogy ő irányítsa minden lépésedet...
2014. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dehogy gáz.. A barátod csak oltogat.. Vannak ilyen pasik, akik mindenbe szeretnek bele kötni, vagy leoltani a másikat...
2014. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neked erősen a barátoddal vannak problémák és nem veled. Meglehetősen "dedós" a hozzáállása dologhoz
2014. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az elso leirta a lenyeget...
2014. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet "szeretetből" nevet. Nagy különbség van aközött, hogy valakin nevetek, vagy valakit kiröhögök. Tudok nevetni azért is, mert mókásan áll neki.
2014. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!