Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akivel randizok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel randizok, de zavarban vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régóta ismerjük egymást szerelmes vagyok belé ő is belém még nem jöttünk össze de már nagyon ott tart a dolog. csak rajtam múlik , de mikor talizunk mindig zavarba vagyok hogy mi lesz ha meg akar csókolni. lehet az a baj hogy a volt barátnőjét szebbnek látom magamnál és zavar hogy külsőleg(test) jobb volt kicsit) arcra és természetre szebbnek jobbnak gondolom magam. Ha bele gondolok hogy majd előtte le kell vetkőznöm ha oda jutunk már most szégyenlős vagyok, pedig nem vagyok kövér ...:/

2014. okt. 22. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
önbizalom hiányos vagy...szedd össze magad! mert elmegy a hajó ha nem szállsz fel rá!
2014. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Lion ***** válasza:
Az első lépés mindíg a legnehezebb, hidd el hogy utána már egész könnyű lesz ;)
2014. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!