Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogyha a jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha a jelenlegi pasim miatt vagyok szomorú akkor eszembe jut az exem és már miatta is sírok?

Figyelt kérdés
Úgy általában egyáltalán nem szoktam már rá gondolni, és el se tudnám képzelni h újra vele, de ha pl. sírok, a barátom miatt mert hiányzik vagy összevesztünk akkor mindig eszembe jut az exem és még rosszabbul érzem magam.
2014. okt. 22. 18:24
 1/4 blazefire válasza:

Hát akkor még nem dolgoztad fel a korábbit.

Amúgy ezt te érzed hogy mi jön elő.Azt javaslom ne ijedj meg,próbáld figyelni mi is az érzés és próbálj szembesülni vele.Lehet hónapok múlva elmúlik.Nem lehetséges,hogy találkoztál vele mostanában-véletlenül?

2014. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jóban vagyunk. Barátok maradtunk és ez kicsit sem furcsa, mert előtte is azok voltunk.
2014. okt. 22. 18:38
 3/4 anonim válasza:
Mikor sírsz eszedbe jutnak a rosz emlékek, és az akkor viszavetődnek rád. Ez nálam is volt, volt hogy minden egyszere, és akkor be is sokkaltam. De az már egy másik sztori.
2014. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia kedves kérdező!


Egyszer egy pszichológus ismerősömtől hallottam, hogy legalább egy évnek el kell telnie, hogy túl jussunk az exünkön, persze, hogy egy évnél több vagy kevesebb idő az egyén függő, de nagyjából egy év.


Lehet, hogy nálad nem telt még le ez a gyász idő és az elszakadást az sem könnyíti meg, hogy még mindig tartod vele a kapcsolatot.

2014. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!