Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnam vissza kapni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam vissza kapni? :oo normalis valaszokat!

Figyelt kérdés
10 honapig voltunk egyutt.16 evesek vagyunk egymassal vesztettuk el es hat egyutt is eltunk. ram unt baratom mivel napi 24 bol 24 et egyutt voltunk. osztalytarsak is vagyunk. nem tudom feldolgozni hogy vege..eheztetem magam ami miatt mar ossze is estem meghat mindent megteszek neki meg ezek utan is..beleegyeztem a baratsag extrakkal dologba de rajottem hogy igy nem szerzem vissza. viszont feltekeny ha massal lat vagy epp massal beszelek ezert nem is ertem a dolgot.. mit csinaljak hogy vissza kapjam?
2014. okt. 24. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Huzavona. Vagy beszéljétek meg az érzéseiteket vagy hagyjátok békén egymást. Ez egy jó tanács akarna lenni. L
2014. okt. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáljatok szünetet tartani.
2014. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nem megy.. egyedul lakom es nehez.. teljesen bedepiztem meghat hianyzik es szar hogy masik csajjal beszel akit ved folyamatosan
2014. okt. 24. 23:59
 4/8 anonim válasza:
Ez egyszerű! :) Na, gondolkodjunk ezen elindulva logikusan! 1. Ne éheztesd magad,mert elvisznek a szüleid a kórházba, és a sok baromállat minden ló.fas..z alá beraknak, hidd el, nem jó! 2. Oszt.társak... Mi úgy csináljuk a barátnőmmel,hogy (Mivel szintúgy oszt.társ.) nem lógunk egymás nyakán, szünetben együtt vagyunk néha, de van,hogy ő is, és én is a saját kis társaságunkban vagyunk, így kiegyensúlyozott minden. 3. Suli után legyetek néha együtt, de ne mindig! Így megunjátok egymást.. 4. Barátság extrákkal? Ez max a srácnak kedvez, neked nem. 5. Sza.rd le, mondd,hogy bocsi, szakítottál velem. ;) Kezdj el beszélgetni más fiúkkal, és "A" Vagy túllépsz rajta, vagy "B" féltékennyé teszed, és vissza szerzed! Hogy hogy tedd ezt? Beszélgess más fiúkkal, lehetőleg előtte, úgy beszélgessetek a barátnőitekkel, hogy ő hallja,hogy miről megy a diskurázs, ez lehetőleg "Cuki pasik"-ról szóljon. Kacérkodj, tégy úgy,hogy megkívánjon, és vissza fog menni hozzád. :) Ha nem, akkor nem szeret már.
2014. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom az utolsonak!!!:) csak az a baj hogy meg mindig egyutt elunk :s
2014. okt. 25. 00:03
 6/8 anonim válasza:
Nagyon szívesen! :) Hát, ha az ötleteim alapján szeretnéd féltékennyé tenni, pl: Otthon van, és tudod,hogy nem megy el, kicsíped magad, felhívod a barátnőidet, aztán elmentek, neki meg csak annyit,hogy: Kulcsot vedd ki, majd valamikor jövök. - És két reakció lehet: *csurgó nyállal* aaaa, okéé. Vagy, Jól van, szoszi. De, ezt nektek kell elintézni, ha esetleg nem veszel észre javulást, akkor beszéld meg vele, ha nem akar semmit, akkor annyit javasolnék,hogy ne légy depis, mindig van más, még akkor is, amikor az ember szerint nincs, de depis ne legyél! :)
2014. okt. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

havi egy talalkozó, nem szabad többet együtt lenni különben nincs ásó kapa nagyharang

16 évesen mennyi témád lehet? két hét alatt elfogy azt csodálkozol hogy egymásra untatok? mondom, havi 1 találkozó életetek végéig elég

2014. okt. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso nemtudom milyen szovegertesed lehet osztalytarsam es itt el velem..hogy lehetne havi 1tali?
2014. okt. 25. 19:25




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!