Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnál esélyt valakinek miközbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál esélyt valakinek miközben másra vágysz?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki össze akar jönni velem, de én folyton másra gondolok, akinek viszont nem kellek. Úgy érzem nem lenne tisztességes, ha összejönnék azzal a sráccal, aki velem akar járni, úgy hogy közben egy másik pasira tudok csak gondolni, folyton más jár a fejemben. Viszont még sosem volt pasim és egyre inkább úgy érzem sosem találom meg azt, akit szerethetek és viszont szeret.

23/L


2014. okt. 26. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem akarok semmit az illetőtől, tök mindegy, vágyok-e másra közben vagy sem.
2014. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre csak ismerkedjetek, aztán majd kialakul. Amíg nincs meg a kölcsönös nagy vonzalom, nem is érdemes járni egymással.
2014. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem járnék vele, de attól még randizhattok. Mert ki tudja, lehet hogy valójában ő életed szerelme, csak még nem tudod.
2014. okt. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus és tetszik, akkor persze. Ha meg nem, akkor amúgy se.


18/F

2014. okt. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már mindkettőt ismerem egy ideje, és sztem én sose fogok tudni hozzá vonzódni. Aki érdekel ő meg hozzám, ezekszerint.
2014. okt. 26. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább ne tedd tönkre a srácot.. Keress egy harmadikat.
2014. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én adtam neki esélyt, beleszerettem, a másikat el is felejtettem mellette. Azóta sajnos vége:(
2014. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Háát átverés lenne.


Ez 2 oldalú dolog. Szóval adhatsz nektek egy eséylt ,lehet h ha minél jobban megismered ez változni fog és ő lesz az lrdekes nem az a másik akire vágysz.

De lehet h ellennél aki veled összejönne de ha mégis összejöhetnél a másikkal akkor otthagynád és az szemétség lenne.


Szóval Ha nagyon reménytelennek tűnik a másik aki nagyon kellene, akkor próbálnám megismerni a másik pasit, de elmondanám neki, hogy nem tudod, még , hogy mi sülhet ki belőle, ezért szeretnél vele több időt tölteni jobban megismerni de lehet h nem lesz belőle semmi-- habár ez elég rosszul hangzik :)

2014. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!