Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy még próbálkozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy még próbálkozzak tovább?

Figyelt kérdés

A barátommal mostanában nagyon sokat szoktunk veszekedni, csak úgy mindenen és nagyon el tudnak fajulni az apró kis hülyeségek is és nagyon bántjuk egymást. Meg igazából engem mostanában kicsit zavar, hogy nagyon kevés önbizalma van... De ennek ellenére szeretem, meg félek, hogy magányos leszek, mert senkivel nem lesz olyan jó összebújni, mint vele... De nem igazán vagyok boldog és mostanában kicsit izgatja a fantáziámat más fiúk közeledése... Ahhh.. Fogalmam sincs, HELP!

(2 éve vagyunk együtt, ő 19 én 16)



2014. okt. 26. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akarok ünneprontó lenni, és szorítok nektek, de annak alapján amit leírtál ez bizony már a vég kezdete. Ezt szépen meg kell beszélni, ha mindketten hajlandóak vagytok készséget mutatni a változásra, és ha mindketten tényleg próbálkoznátok tovább, akkor még működni fog a dolog.. Legalább annyira, hogy ne haragban váljatok el egymástól.
2014. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!