Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bűn a pasid haverjával beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsi31 kérdése:

Bűn a pasid haverjával beszélgetni chaten? Szakítóok?

Figyelt kérdés
Vázolom a szitut melyre szeretnék értelmes tanácsokat kapni.Óriási hibát követtem el szerinte ráírtam egyik jó baratjára akivel ên is haveri viszonyban vagyok általa,hogy ezer éve nem beszéltünk mi van vele..de mint kiderült ő pont ott volt a páromnál és mondta neki hogy írtam rá.Hogy engem más érdekel nem ő meghogy mi van velem azt majd közöljem a haverával és ő majd átadja neki,még hogy nekem ő nem jó és hogy nekem mindent lehet ő meg elő van véve mindenért.Kikészített mindezt chaten.Magyaráztam hogy mi van abban ha vki megkérdezi a másikat mi van vele erre jött hogy én mit szólnék ha ő ráírna a baràtnőmre...írtam neki hogy én szeretem és nem más érdekel..de erre semmi reakció..még azt is megkaptam, hogyha ő nem jó nekem akkor ennyi..mindezt kérdezve.Szóval most tanácstalan vagyok..pasik vélemény??? Ja ő 37 én33 tehàt nem tinédzserek vagyunk.Ez ekkora bűn???
2014. okt. 27. 05:21
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Most őszintén. Nem vonz haverja egy kicsit sem? 100% haveri érzelmek fűznek hozzá?
2014. okt. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Nekem sem tetszene,ha a nőm ráirna a spanomra..."mi a helyzet"meg ilyenek...

Nagyon nem tetszene.

2014. okt. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vonz kicsit se...Akkora bűnt követtem el??idegen csajokkal korrekt írkàlni??akkor ennyi erővel senkihez nem lehet szólni??
2014. okt. 27. 06:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Én is van, hogy így ráírok valakire, minden hátsó szándék nélkül! Ha a párom ezen kiakadna, lehet megkérdezném, hogy csadort ne húzzak???
2014. okt. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk 13 évesek lennétek, meg se lepődnék, de ha nem volt közös előzményetek a haverral, akkor nagyon gyerekes a pasid.
2014. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se százas a pasi. Nincs véletlenül önbizalomhiánya vagy kisebbségi komplexusa. Egy havertól miért nem lehet megkérdezni mi újság vele?
2014. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
hát ez nagyon gyerekes.
2014. okt. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem volt előzmény szimpla haverság...igen az önbizalomhiányra én is gondoltam pedig semmi oka nincs rá...megnyugtattatok köszi mindenkinek akkor nem az én felfogásommal van baj:-D
2014. okt. 28. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!