Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak névnapjára, ha nagyon le vagyok égve?

Figyelt kérdés
Munkanélküli lettem és a barátomnak ebben a hónapban lesz a névnapja és nem tudom milyen ötletes de olcsó ajándékkal lepjem meg.Vicces ötleteket is várok!
2008. aug. 12. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél neki egy kaktuszt,amibe bele van szúrva tűvel egy piros tanga....ennél viccesebb nincs...jót fog nevetni az már biztos XD p u x x x
2008. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Süthetsz neki valamit. Nagyon olcsón lehet vibrációs gyűrűket is kapni, úgy 2000 körül láttam. Ha dohányzik vehetsz neki valami érdekesebb öngyújtót. Vagy végy egy üveg bort, amit kettesben megisztok. Remélem tudtam segiteni.
2008. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vagy pedig saját kézzel csinálj valamit! ha van egy kis kézügyességed.

pl. fűzhetsz fagyöngyből karkötőt, de kettőt, egyet neked egyet a barátodnak, és ez lesz a látható kapocs köztetek! vagy pedig ugyanilyet nyakláncba!

a másik ötletem egy romantikus éjszaka, gyertyafénnyel,előtte közös fürdőzéssel.. mmm mennyei tud lenni egy ilyen! remélem tudtam segíteni!:)

2008. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Főzz neki vacsorát. Teríts meg szépen, gyertyákkal. Hűts be egy üveg bort vagy pezsgőt. Ha édesszájú vehetsz neki tortát vagy süthetsz neki magad is. Majd ha elfogyasztottátok a vacsit és az édességet vonuljatok vissza a hálószobába, táncolj neki, sztriptizelj, csábítsd el. Erotikus masszázssal is kényeztetheted. Legyen egy forró szenvedélyes éjszakátok.

Szerintem örülne neki Sok sikert.

2008. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

sütit neki!

nekünk, pasiknak 3 dolog igazán fontos: alvás, szex, kaja, ezek bármilyen sorrendben és mennyiségben.

2008. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is vagy vacsit, vagy sütit javaslok...:)
2008. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is arra szavazok, hogy vagy csinálj valamit (kaját, kis mütyürt, amivel azért látszik, hogy sokat foglalkoztál), vagy egy sztriptiz, az nagyon jó tud lenni. esetleg engedj/tegyél meg neki olyan dolgokat is az ágyban, amit általában nem szoktál.
2008. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!