Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól számít megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok aki egy párkapcsolatból kifelé kacsingat, hanem az, akivel "ismerkedem". Munkatársak vagyunk, pár hete elkezdtünk beszélgetni. Azonnal elmondta, hogy barátnője van, úgyhogy tiszta helyzet volt, én sem úgy álltam hozzá. Aztán folytattuk a beszélgetést, és mesélt nekem arról, h rossz a kapcsolat, nemsokára szakítani akar, de mivel együtt is élnek, úgy érzi, hogy időt kell hagynia magának, hogy jól átgondolt döntés legyen. Múlt héten megölelt, mikor elköszöntünk... és olyan furcsa érzés volt az az ölelés, neki is. Olyan érzés, amikor valami alakul 2 ember között. Mivel engem már volt, hogy megcsaltak, semmiképp nem akarom hogy megcsaljuk a barátnőjét. De abban is biztos vagyok, hogy nagyon tetszik nekem, még érzelmek is vannak kialakulóban. Ti mit tennétek?Leállítanátok még most, akkor is, ha nagyon tetszik az illető, vagy folytatnátok a beszélgetést, aminek persze egyszer lehet a vége igazi megcsalás a pillanat hevében, még mielőtt az előző kapcsolat végetérne...26/L
2014. okt. 27. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélgetni lehet,de ne menj át r ibi szerepbe.Amíg nem zárta le a másikat,addig ne vedd komolyan.Az is lehet,hogy csak hülyít,hogy megfektessen,esze ágában sincs szakítani!
2014. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pulci válasza:
Még mielőtt bármi történne(csók..stb) beszéljétek át azt,hogy mik a terveitek!Ha egymsára vagytok "kattanva" és tetszetek egymásnak.Úgy is kifog alakulni magától is!!
2014. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, beszéltünk már ilyenekről is, abból úgy jött le, hogy tartós kapcsolatot szeretne. Meg mondjuk munkahelyen ismerik egymást az emberek, tudjuk, ki az aki a legyet is röptében, és ő tényleg nem az a fajta. Nem hinném annyira h megdugni akar, ahhoz már túl sok lenne a beszélgetés. Én úgy látom rajta, hogy nem akarja megcsalni a barátnőjét, de igazából nem értem, miért nem szakított még vele...én, ha rossz egy kapcsolat, 2 hét alatt el tudom dönteni, hogy lesz-e tovább vagy nem. Ő pedig nem lát közös jövőt a lánnyal azt mondta.
2014. okt. 27. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Férfiként azt mondom, hogy ne a barátnőjére legyél tekintettel, hanem a saját méltóságodra.


Randizhattok, egy otthoni filmnézős randin csókokat, öleléseket engedhetsz neki, de ennél többet ne adjál magadból amíg csaja van, még ha nehezedre is esik visszafogni magad.


Ha saját méltóságodra nem adsz, akkor férfitól is kevés megbecsülésre számíthatsz.


A szeretőként tartott csajokat folyamatosan ígéretekkel szokták hülyíteni, mivel már az elején megtanultak tűrni, ezt később is természetesnek veszik tőlük. Az együtt töltött időben figyelmességgel, ajándékokkal próbáljuk ezt feledtetni velük, de közben az önérzetes párunkat/feleségünket becsüljük, aki kirakna minket, mint macskát sz..ni, ha simlisségünkről értesülne, még akkor is ha ez nem csak érzelmileg, anyagilag sínylené meg ő is, hanem még a gyerekek is.

2014. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lekike 11 ***** válasza:
és mióta van együtt a lánnyal ? mert lehet azért se tud/akar nagy szakítani vele....
2014. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A csók és a randi semmiképp nem opció, az nálam már bőven megcsalás, addig nem szeretnék elmenni. A lánnyal 10 hónapja van együtt, elmondása alapján egy nagy csalódás után gyors vigasznak szánta, ezért költöztek össze nagyon hamar. Most gondolom emiatt van lelkiismeretfurdalása, mert a csaj meg közben szerelmes lett, ő pedig csak magány ellen használta...
2014. okt. 28. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!