Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne vegyem ot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne vegyem ot ennyire komolyan?

Figyelt kérdés

Van egy srac, akit egy eve ismerek es egy honapja randizgatunk.

Nekem nagyon tettszik, es szerintem van eselyem nala. Viszont azt is erzem, hogy en vagyok az, aki jobban szeret..

Folyamatosan o van a fejembe, megszallottkent nezem a telefont, ir egy sms-t azonnal irok 2-t is neki.

hivott mar randira tobbszor is ( 2szor voltunk is - sajnos nagyon balszerencsesen jott ki amikor maskor hivott ) es tobszot el is utasitottam , viszont legalabb 2-3 szor mar en ajanlgattam, hogy szabad vagyunk, talizunk... stb. ugy erzem, hogy tul nyommlos voltam ( nem utasitott el, mondta h szivesen menne, de moziba csak ugy megyunk ha o fizet erte, es most nincs egy vasa es fizu meg egy icsit arrebb van ez sztem teljesen ertheto..csak nem kell penz ahhoz h talizzon velem - bar sztem o nem az a tipus aki leul egy padra es beszelget....szarul erezne magat..loosernek ahogy o foglamazott )

annyit jar a fejembe, annyi mindent elkepzeltem vele....

tulsagosan elore haladnak a gondolataim es felek, hogy elvarasok lesznek belole vagy akarmi es tuti csalodni fogok...Nem akarok csalodni...lazan szeretnem ezt az egeszet venni... probalom csinalni a megszokott kis dolgaimat, mintha nem lenne . elmenni ide oda... de vele szeretnek lenni es midnig o van a fejembe... ti hogy lennetek lazabbak?



2014. okt. 27. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy?

Ő hány éves?

Na mindegy. Figyú az ilyen dolgokat mért nem beszéled meg vele? Hogy te mit érzel és hogy szeretné ezt az egészet?

Idegen emberekkel megbeszélni és tanácsot kérni annyi mint halottnak a csók.

Mindenhez két ember kell, ha nálad minden müködik de nála nem akkor az egész 0-át ér.


Tömörítek:

A kommunikáció hiány miatt szokott minden párkapcsolat tönkre menni és félre értésekből sértödések és meg nem értések miatt felgyülemlett csalodások miatt pedig szakítások, avagy félre lépések mert nincs meg elégedve a partnerrel hát nézd mást aki meg értöbb vagy jobb az ágyban mert beválalósabb. Közben lehet a partnere is be válalta volna mind azt ha elmondja neki mennyire ki akarja próbálni azokat. Érted? a kommunikáció hiány miatt vannak annyi válások annyi konfliktusok stb stb.


Tanács: Vele beszéld meg!


23/ N voltam.

2014. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!