Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy most en vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szambós kérdése:

Nem tudom hogy most en vagyok a furi de kivanom a baratom talpat labujjait meg mindent ami ott van nektek is van ilyen kivansagotok a parotok fele?

Figyelt kérdés

Nem tom baratnomet kerdeztem es o meg viccesnek talalta jah es nem merem elmondani a baratomnak...

19/L


2014. okt. 28. 23:11
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:

én a puncival vagyok így

és folyamatosan van ilyen kívánságom

2014. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

épp most kérdezte valaki, hogy van-e női lábfétis

azt hiszem, ezt a kérdést sikerült megválaszolni

2014. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

lábfetisiszta vagy


ez ismert jelenség

2014. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Fúj
2014. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azta meg is nezem mi az hat most fuj mit csinaljak vele
2014. okt. 28. 23:16
 6/11 anonim ***** válasza:

én is, csak én a lányokét

20f

2014. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De en meg no vagyok szoval ez kulonos es a parom labara izgulok
2014. okt. 28. 23:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Én srác vagyok, de ugyanilyen kívánságom volt a exem felé. Ő tudott róla, és néha kényeztetett is a lábával. Eleinte úgy volt, hogy nem mondtam neki, csak látta rajtam, hogy tetszik, mikor a lábával nyúl oda. Aztán egy idő után elmondtam neki, hogy nagyon tetszenek a lábai is, szó szerint felizgatnak, úgyhogy nem volt probléma belőle.


Kicsit ritkább a fordított felállás, ahogy nálatok is van. De szerintem csináld azt, hogy ha csak úgy feküdtök, vagy ejtőztök, akkor megmasszírozod a lábát. Először csak ennyi, aztán legközelebb ugyanez, csak picit simogatod mellé, vagy adsz rá egy puszit. Tehát így szépen lassan, és figyeld hogyan reagál.

2014. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Es akk te elvezted mikor o csinalta ?? Rem a baratom is fogja koszi a tippeket
2014. okt. 28. 23:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, én teljesen kész voltam tőle. :) Emlékszem, mikor először a lábai közé vette, akkor majdnem elélveztem két húzás után. De olyan is volt, hogy még boxer volt rajtam, és a talpával simogatta. Egy idő után szinte teljesen átázott a boxerem, annyi előnedv jött. :)
2014. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!