Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzottan féltékeny, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzottan féltékeny, vagy csak én érzem így?

Figyelt kérdés

A párommal egy helyen dolgozunk, egymás közvetlen közelében, kollégák vagyunk. Vannak más férfi kollégáim is, a közvetlen főnököm is férfi, ő is közöttünk van, közöttünk dolgozik.

A párom viszont iszonyú féltékeny. Már nem merek csak teljesen nőietlen ruhában dolgozni, inkább befülledek egy hosszú pulóverbe, csak nehogy az legyen, hogy túl kihívó vagyok, hogy túl sokat látnak belőlem.

Néhány nappal ezelőtt a sokadik nagyobb hisztije volt. Én bementem egy hűtőkamrába, mintákat válogatni, a főnökömnek eszébe jutott, hogy én ismerek egy szerelőt, akit a szülei szeretnének alkalmazni, és utánam jött, az ebédjével a kezében, hogy kikérje róla a véleményem. A hűtőkamrák ajtaja tárva nyitva, tehát bárki beláthatott, én belül voltam, a főnök az ajtóban állt, és úgy beszélgettünk. Az ég világon semmi nem történt közöttünk, a közelében sem voltam, de nemsokkal utána jött a párom, hogy hogy képzelem ezt, hogy a főnökkel a hűtőkamrában.... a nap további részében nem szólt hozzám, elkerült. Majd pár óra múlva megjegyezte, hogy ő szemet huny afelett, amit én csinálok.

Dehát nincs is mi felett szemet hunynia, mert én mégcsak férfiként sem tudok nézni a főnökömre, egyszerűen nem érdekel. Este iszonyatosan összevesztünk, illetve ő alázott, én meg sírtam. Annyira tehetetlen düh volt bennem, hogy nem tudom megértetni vele, hogy nincs semmi, nem is volt, és nem is lesz, hogy én őt szeretem, nekem csak ő kell. Azt mondta, hogy ő félreáll, és akkor csináljak a főnökkel, amit akarok, meg hogy minden munkatársunk k*rvának gondol emiatt, hogy a főnök jött utánam, mint egy kiskutya, mert a főnök biztos azt gondolja, hogy jó lehetek erre arra, ha már egy kollégámmal összejöttem... és egyszerűen nem tudtam neki megmagyarázni, hogy nincs semmi, hogy szerintem a főnököm sem gondol semmi ilyesmire velem kapcsolatban, hiszen felesége van, aki szintén ott dolgozik, csak másik részlegen, és van 2 gyerekük. Ráadásul olyan, mint egy nagy gyerek. Mindig azt mondogatta nekem a párom este, hogy ezt a legegyszerűbb mondani, hogy nem történt semmi. Dehát ha tényleg semmi nem történt az ég világon :(

Nem merek már szemkontaktust sem teremteni semmi hímnemű emberrel a környezetemben, mert az lesz, hogy belőle ne csináljak hülyét, mert k*rvának néz mindenki...

Pedig én nem ilyen vagyok. Én vidám vagyok, szeretek beszélgetni, szeretek nevetni, szeretem az embereket, de már szinte csak bunkózva merek beszélni bárkivel is :(


Én reagálom túl, vagy tényleg túlzás, amit csinál?


2014. okt. 29. 10:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Már azt is mondta, hogy minek sírok, csak itt sajnáltatom magam, ha nem történt semmi, akkor minek sírok?! Csak van valami vaj a fülem mögött...

Amikor én kezdtem sorolni neki 1-2 dolgot, ami szemet szúrt nekem is a viselkedésében, akkor visszatámadott, hogy ha már így elkezdtem én is mondogatni, akkor biztos csak magamról próbálom terelni a figyelmet, tehát biztos történt valami....

Egyszerűen tehetetlen vagyok, dühös vagyok.

2014. okt. 29. 11:01
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nem normalis.. Szakits ezzel a parasztal.. Nem hagy neked teret ebben a kapcsolatban.. Nem a tulajdona vagy!!!!
2014. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam én is,hallgattam állandóan hogy mert TE így,mert Te úgy..

Próbáltam vele megbeszélni vagy százezerszer,mindig azvolt hogy oké,igazad van,változtatok.Másnap pedig kezdődött újra az egész.

Szakítottunk azóta pedig nyugodtan élem az életemet.

Egyébként túlzás amit a párod csinál...

2014. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem tényleg túlzás.

Én akkor voltam ilyen, amikor nekem is vaj volt a fülem mögött. (akkor minden kis mozzanatra azt hittem, hogy ő is megcsal)

2014. okt. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Általában a féltékeny embereknek önértékelési problémáik vannak, nincsenek megelégedve magukkal, és nagyon félnek hogy elveszitik a párjukat.. Nagy baj lehet vele
2014. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez már nem normális. Ne engedd egy pasinak se, hogy uralja az életed, nem vagy a tulajdona, azt csinálsz, amit akarsz.

Én a helyedben gyorsan elmenekülnék tőle.

Mondjuk így, hogy egy munkahelyen dolgoztok problémás lesz, de mindenképp jobb, mint ha vele maradsz.

2014. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Amikor elmondtam neki, hogy engem zavar, hogy az egyik kolléganőnkel vihog folyton, mert nagyon megy közöttük ez az oda-vissza szólogatás, mondhatjuk ilyen kis csipkelődésnek, akkor is megsértődött, és megint én lettem a hibás.

Előfordult, hogy kértem tőle valamit, de közben a kolléganővel csipkelődtek, és meg sem hallotta, hogy szóltam. Rosszul esett, később észrevette, megkérdezte mi a bajom, én elmondtam neki, erre megsértődött.

Úgy érzem magam, mintha valami óvodás love storyról írogatnék. Egyszerűen nevetséges az egész :(

2014. okt. 29. 12:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Amikor olvastam, pont az jutott eszembe, amit az utolsó kommentedben írtál az "óvodás love story"-ról.

A vásár mindig kettőn áll, de itt úgy érzem, mindig Te kényszerülsz védekezésre, felesleges frusztráció alá vagy helyezve.

Kérdés, vajon meddig tudod ezt a saját erődből fenntartani, mert ez így finanszírozhatatlan, a Te erőd fogy el (energiavámpír).

Hogy azonos a munkahely, az külön pikantéria. Mennyiben függ a munkátok a másikétól?

2014. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azt sem értem egyébként, hogy miért nem hagytam ott a francba akkor este.

Most béke van, azt mondja, történt, ami történt, ő inkább lenyeli, és lapoz, mert ő szeret, és neki ez a lényeg. Tehát továbbra sem hiszi el, amit mondok, és tesz ilyen apró szúrós megjegyzéseket.

Szóval béke van, de most meg minden pillanatban attól félek, hogy mikor robban ki megint valami.


Egyébként meg tudnánk lenni egymás nélkül munka szempontjából, de szerintem simán alám tenne, ha úgy adódna. Kikészítene.

2014. okt. 29. 13:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Számomra felfoghatatlan, hogy valaki ilyen szinten uralja az életem. Amit meg a hűtőkamrás story-ról mondott az sima lelki terror egy percet nem maradnék egy ilyen pasi mellett, ez nem egészséges. Bár én össze se jöttem volna egy ennyire idióta pasival.
2014. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!