Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, elfogadjátok a szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elfogadjátok a szőrös mellkasú fiúkat, vagy muszáj nekik gyantázni/borotválni?

Figyelt kérdés

Szemléltetésnek itt egy kép Chuckyról:

[link]


2010. jan. 25. 22:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
82%
Számomra egy meztelen mellkasú pasi olyan, mint egy meztelencsiga! Legyen már egy kis férfias formája! :) persze nem arra gondoltam, akinek a válla és háta is full majmi.
2010. jan. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%
Ne borotválja, meg gyantázza, húsztól felfele azért már elég gáz. Hagyjuk meg ezt a tizenéves csitriknek. Meztelen csiga LOL... amúgy ez igaz.
2010. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%

09.03 tökéletesen igazad van. Egy férfi legyen férfi!


21/N

2010. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 kolosszus22 ***** válasza:
91%

Tanuljuk már meg elfogadni az embert olyannak amilyen, egy férfi többek között attól is férfi, hogy szőrösebb mint egy nő, senki ne akarja már elvárni, hogy szerencsétlen gyantázza magát mindenhol.

Az megint más kérdés ha valaki nem szőrös géneket örökölt, pl. az én felsőtestemen nem nagyon van szőr, a mellkasomon sem, de nálam alapból ilyen és nem azért mert gyantázom.

23/F

2010. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

11.02 az megint egy másik kérdés ha valaki alapból nem szőrös alkat, gondolhatod hogy nem várná el semelyik nő, hogy szőrt ültess be vagy nem is tudom:) az én barátom sem a szőrös típus, de ha az lenne kicsit sem zavarna, az viszont igen ha szedné. Én is úgy gondolom, hogy ez leginkább a tinikre jellemző, hogy mindkét nemtől elvárják a teljes csupaszságot. Olvastam már az oldalon olyan "női" választ -szóval valami tizenéves írta - hogy elvárja a barátjától, hogy a lábát is szőrtelenítse. Na erre varjatok gombot:D De ez fordítva is igaz ám, mert lassan a nőknek sem lehet már szempillájuk sem:)


21/N

2010. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%
Igy van,legyen SZŐRÖS!Az tuti izgató!:)))
2010. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
Szőrös :)
2010. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek szerint mégsem élünk annyira beteg világban :D
2010. jan. 27. 23:26
 19/27 anonim ***** válasza:
72%
Igazából én pasi vagyok és a barátnőmnek több szőr van a mellén mint nekem meg butább is.De le sz*rom!
2010. jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
88%
IMÁDOM a szőrös férfi testet! 27/N
2010. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!