Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várjak a szeretőmre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak a szeretőmre, hogy elhagyja a barinőjét?

Figyelt kérdés

7-8 hónapja ismertem meg egy srácot akivel nagyon jóban lettünk elcsattant egy csók és bevallotta hogy fél éve barátnője van, viszont kialakult köztünk egy nagyon szoros kapocs, lefeküdtünk és most két életet él velem és a párjával is, állítja nem tudja nélkülem elképzelni az életét párjával mindig veszekszik

velem akar lenni állítja, de gondolkozik már egy ideje őrlődik

meddig várjak rá? mondjam meg neki hogy döntsön? mondjam azt hogy addig nem lehet köztünk semmi amíg nem dönt? mert így kényelmesen elvan, nincs döntésre kényszerítve

de engem felemészt ez a dolog, mert sok az érzelmem iránta


2014. okt. 29. 18:58
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

tudom jelentek neki valamit csak attól tartok nem annyit hogy elhagyja a barinőjét

de ahelyett hogy ócsároltok megmondhatnátok mit mondjak neki pontosan

2014. okt. 29. 19:19
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

jól van na :D

nem ócsárollak..ez az igazság

te azt gondolod,hogy jelentesz,igen,de nem úgy ahogy te gondolod:/

mit mondj neki?

akár mondhatod azt hogy döntsön és egy hetet adsz neki


de ahogy levezettem az úgy lesz hidd el,sőt azt is meg merem kockáztatni hogy csak azt mondja hogy szakított,de nem fog és a hátad mögött szintén megcsal


nem értem mit hisztek az ilyenről?

majd csoda történik vagy mi?:D

nem változik meg!

2014. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
vasárnap találkozunk legjobb lesz megmondom keddig adok neki időt vagy ilyesmi?
2014. okt. 29. 19:41
 14/24 anonim ***** válasza:

az úgy jó lesz ;)


aztán mond el mi volt,engem érdekel,hogy mit válaszolt

2014. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
ja, engem is érdekel.
2014. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Kb én is ilyen helyzetben vagyok, csak én fiú vagyok. Én azt mondom neked tedd fel a kérdéseket magadnak: Hosszútávon biztos ő kell neked? Veled nem csinálná meg ugyanezt? Eléggé szeret ahhoz hogy téged válasszon? Ha igen akkor mire vár?...
2014. okt. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

csak tegnap tudtunk talcsizni és sírt nekem hogy adjak még neki időt :S

egy hónapot adtam végül neki hogy elhagyja a barinőjét vagy akkor én hagyom el

2014. nov. 7. 15:09
 18/24 anonim ***** válasza:
Hiba volt. Én aznap éjfélig adtam volna. De ezt neked kell tudnod.
2014. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

hát kezdem érezni, hogy nem lesz eredmény míg nem lépek

de most már megpróbálom megvárni mit ígértem időpont

2014. nov. 16. 13:58
 20/24 anonim ***** válasza:
Én a mai eszemmel egy percig nem várnék,és neked is csak azt tudom javasolni,hogy mielőbb hagyj fel ezzel!Persze csak ha jót akarsz magadnak.Ugyanis ebből már nem fogsz jól kijönni,így is,úgy is lelkileg megtörten fogsz kiszállni belőle,mert te leszel a vesztes.
2014. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!