Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon tetszettek az ilyen kisfiúk tudjátok mire gondolok azok a tipikus tizenéves fiúk de ma már undorodom tőlük. Egyet se tudnék elképzelni magam mellett. Miért van ez? Értebben kezdtem el gondolkodni? Mármint úgy értem sokkal inkább a férfiasabbak tetszenek és habár én sem vagyok túl idős de biztos ha 17-18 leszek inkább egy huszonévessel szeretnék kapcsolatot aki nem azzal vág fel hogy éppen hány lánnyal volt már együtt.
2014. okt. 30. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is: A huszonévesek között még sokkal több srácot lehet találni akik azzal vágnak fel. Az itt leírtakból nekem az derül ki, hogy nagyon általánosítasz. Nem minden fiatalabb fiú hülyegyerek, de ha elmész tizenévesen szórakozni akkor nagy valószínűséggel olyan helyen kötsz ki ahol pont csak azok vannak. :D Egyébként igen, szerintem is érsz.:) 19/f
2014. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Es te hany eves vagy?
2014. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15:D tudom hogy fiatal vagyok és nem is szeretnék magamnak kapcsolatott amig 17 éves nem leszek mert egy olyan fiúval nem szeretnék lenni akit nem tartok magamhoz jónak. (Semmi nagyképűseg,tényleg csak eddig ezt tapasztaltam. Persze,ez még változhat. Lehet kicsit általánosítottam igazad lehet de sajnos ahol eddig voltam bulizni Pesten akár házibuliba mind rám másztak és ahogy nemet mondtam én voltam egyből a rossz :D de ha sikerül nekik akkor egyből a lány a ri*anc. :D
2014. okt. 30. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt én mit mondjak? Alig találok olyan lányt aki érettebb a koránál

17/f

2014. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez általában így megy de tarts ki, kérdező! :D Pedig a házibulik még talán a legesélyesebbek ahol normálisat talál az ember mert az nem egy bármilyen népség hanem mondjuk egy haver haverjai vagy ilyesmi. Amilyet Te keresel azzal nehéz a dolgod de sok sikert hozzá! 19/f
2014. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kitartok,köszönöm:) Hát többet nem ilyen házibulikba megyek,késöbb meg ha szórakozóhelyre megyek akkor is megválogatom melyikbe :D Habár nem könnyű.
2014. okt. 30. 23:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!