Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg éri?

Figyelt kérdés

27 éves házas vagyok.

A házasságom romokban mert a házasságom elött a párommal mindketten hibáztunk ő nem tudott dönteni az anyja és köztem majd döntött engem választott, én pedig kikészültem az anyja által okozott házisárkány károktól és el akartam hagyni őt. Amikor ismerkedtünk akkor is voltak köztünk próblémák mert nem voltak bennünk közös dolgok eltérő dolgokat szerettünk viszont azonos volt az értékrendünk. Nem lehetett vele lelkizni, akkoriban egy mama pici fia volt ma már nem tudom hogy felnőtt-e de folyton veszekszünk ilyeneken: pénz,háztartási takarítási dolgok ( mert ha nekem több az időm akkor én tegyem tőle ne várjam el) meg nem tud bennem meg bízni mert egyszer el akartam őt hagyni, és mível több a szabad idöm folyton féltékeny rám és mindig élmény beszámolot akar tőlem minden egyes napomról, nem bírja felfogni hogy nem mindig van kedvem elmondani mi volt velem reggeltől estig. Jó hogy nem akarja be osztani a napomat napirenddel.

Ő is sokat hazudott már nekem, én is neki, amiket én hibáztam azokat fel nagyítja a sajátját elbagatellizálja mondván nem tudja meg változtatni és sajnálja azt. Az én hibáimon nem tud túllépni de elvárja hogy amiket én vétkeztem azért fizessek amíg együtt vagyunk.


Van egy pasi aki tudja hogy házas vagyok ismeri az egész kapcsolatomat, és azt várja tőlem hogy váljak el, mondjak le a fél lakásról hogy mi együtt legyünk mert ő olyat keress akivel le élheti az egész életét.

Ez szép és jó mert szerelmes lettem belé benne olyanok vannak amik hiányoznak a jelenlegiben sokszor vígasztalt amikor sírtam és kiborultam.

A gondom pedig az hogy félek bele vágni tudom hogy a házasságom nem lesz jobb mert egyoldalúságról szól az egész neki többet ér a büszkesége és a bosszúja mint én. Mert ha elvárja én tegyem túl magam az ő butaságain akor én mért nem kaphatom meg? Már nem vagyok belé szerelmes csak megszoktam őt.

Személyisége bejön az új pasiban jó vele a sex is lehet vele lelkizni szeretem is csak a kűlseje nem jön be túl sovány fiú az arca is olyan lapos sovány de ennyi.



2014. okt. 31. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megeri egy szó. Egyébként felháborító, hogy nem bízik benned a férjed, amikor rendszeresen felrekursz.
2014. okt. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
neked kell eldönteni lehet hogy csak ki akar használni de lehet hogy komolyan gondolja,de szerintem ahogy elnézem a válasnak itt az ideje,le kéne vele nagyon komolyan ülni beszélni ha nem változik muszály válni,nem kell igy élne egész életed végéig boldogtalanul,gondolom gyerek sincs még,igy azért könnyebb
2014. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs gyerek.

Amúgy meg az előtt is ilyen volt mielött megismerkedtem volna a sráccal, azért ismerkedtem meg mással mert kiszerettem belőle a viselkedése miatt szóval azért mindenek van előzménye.

Csak félek hogy rosszul döntök tanácstalan vagyok azért is írtam ki ezt.

2014. okt. 31. 09:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg érik a szőlő
2014. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!