Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A távkapcsolatnak menyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távkapcsolatnak menyire vagy jövője?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hosszú távon nincs nagy jövője. Ideiglenesen működhet, de pl én sokáig nem bírnám!

25/F

2014. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Barátom és köztem 200 km van, már 1 éve és 8 hónapja együtt vagyunk nagyon boldogan. :)

A távolságot megoldjuk, mert nagyon szeretjük egymást.


Mindennek van jövője, ha akarja az ember és hisz benne. :)

2014. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs jövője. Szinte semmi. Mert a másik messze van, nem lehetsz vele, amikor akarsz. Később pedig felmerülnek a kételyek, hogy megcsal, hogy van más is rajtad kívül... és megromlik a kapcsolatotok. A szexkapcsi, vagy valami nyitott kapcsi működhet... de komoly kapcsolatot ne várj.
2014. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 viktory11 ***** válasza:
távkapcsolatnak semmi jövője csak a telefonszámla
2014. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha megvan a kellő bizalom és szeretet, akkor igenis működik addig amíg szeretnétek :)

140 km és már 2 éve együtt vagyok a barátommal :D

2014. okt. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van őszinteség és tényleges szerelem, éskitartás, akkor lehet. Főleg ha komolyan gondoljátok mindketten!!!
2014. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha két ember igazán szereti egymást, akkor a távolság nem akadály. Minket 250km választ el egymástól. Minden hónapba egy hetet együtt töltünk. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy könnyű, mert nem az. Hiányzik, de tudom hogy egyszer együtt leszünk, és meg sem fordul a fejünkben az, hogy megcsaljuk egymást. Nénikém és párja között 500km távolság volt. 1 év után összeköltöztek. Köszönik szépen, jól megvannak. Szerelmük gyümölcse 2 éves.
2014. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!