Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi volt? Tényleg ilyen igazából?

Figyelt kérdés
A volt barátomról lenne szó. 2 és fél hónapja szakítottunk a távolság miatt. Most voltam a barátnőimmel Halloweenezni, és egy barátnőm felhívta az ő telefonjáról, de én erről nem tudtam. Nagyon haragudott rá, azok miatt, amit tett velem, és szórakozni akart vele, de nekem ehhez tényleg semmi közöm. A volt barátom rájött, hogy ugye én vagyok, vagyis azt hitte, vagy nem tudom, és ő ezt az egészet az elejétől fogva tudta. Azt mondta, hogy én csak a nyolcadik barátnője vagyok, és nem szeretett, semmit nem jelentettem neki, minden szava hazugság volt, és biztosan azért hivogatom, mert hiányzik nekem. És igen, hiányzik, de nem én hívtam. Ezek miatt én is ezeket mondtam, és úgy búcsúztunk el, hogy csak kihasználtuk egymást. Persze, nyilván hibásnak érzem magamat ebben. De komolyan mondta? Nem szeretett? Mindig azt mondta, hogy szeret, és örökké. Nekem ő az első, és fiatal is vagyok ehhez tudom, de ez iszonyatosan fáj, és nem tudom leírni azt a fájdalmat, amit most érzek. Kérlek, me oltsatok, tudom, fiatal vagyok, tanuljak, azzal tényleg nincs gond, és ez az első alkalom, ígérem ez után csak később, de szeretem, és ha ő sose szeretett viszont, pedig mondta, és én nem tudom ezt tovább viselni ezt a fájdalmat. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! 14/l 15/f

2014. nov. 2. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Megalázva érezte magát, ezért így próbált bosszút állni. De legalább te is megtanulod, és a többi korban hasonló társad, hogy nem kéne a nagy nőt játszani.
2014. nov. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, tényleg nem kell. Köszönöm a választ!
2014. nov. 2. 00:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Megalázva érezte mágát, és nagy valószínűleg haragszik is nagyon. Nem tartom valószínűnek hogy tényleg ilyen. Csak a saját bőrét menti...

Ha gondolod írj privit

2014. nov. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ezt elolvasva tényleg én is csak azt tudom mondani,hogy mentette magát amit teljesen át tudok érezni,nemrég énis hasonló szituációban voltam,csak én kicsit másképp oldottam meg. Hát rossz emberrel kezdted a párkapcsolati életed,ezért nagyon sajnállak,ha gondolod írj privit. 14/F
2014. nov. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!