Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert van az hogy nemmerik felvalalni a nok a harmas szexet az uj parjuk elott?

Figyelt kérdés
Az exem osszejott egy rendes sraccal de a srac nemnagyon bevalalos sot elenkezoleg.inkabb a konzervativabb tipus.de viszont tudom hogy az exemet nagyon izgatja a dolog.mi tobszor is kiprobaltuk mikor velem volt (10ev),ojankor teljesen kifordult magabol.es vagyott ra.szerintetek kifog hatni a kapcsolatukra?

2014. nov. 2. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha én ennyire ismerném a magyar helyesírást,az életben nem írnék le semmit!
2014. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnezest a hibakert.nemtanultam magyar helyesirast.osztrakba nevelkedtem
2014. nov. 2. 07:44
 3/7 anonim ***** válasza:
egy harmas dolog csak akkor jon be a kepbe ha a lany szorakozni akar. Az aki a sziveben hordja a tarsat nem osztozkodik. :)
2014. nov. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokan igy gondoljak.aztan mikor belefasulnak jon a szakitas vagy megcsalas.inkabb szinesebbe kene tenni akar egy harmassal.
2014. nov. 2. 08:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy az exed mit csinál az új párjával, az az ő privát szférája, ami nem tartozik se rád, se senki másra kettőjükön kívül.


Feltételezem, hogy ők sem foglalkoznak a te szexuális életedddel.

2014. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a nőket már azért is ler-ibancozzák vagy esetleg szexuálisan zaklatják, ha csak a preferenciájukat felvállalják.
2014. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert ha előttem felvállalna ilyen baromságot, akkor nem nevezném többet bnőmnek.
2014. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!