Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2hét után nem korai, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2hét után nem korai, hogy beakar mutatni a rokonainak?

Figyelt kérdés

2hete vagyunk együtt a barátommal és felvetette,hogy elvisz haza hozzájuk!

Ti,hogy reagánátok erre?mit gondolnátok?


Én 23éves vagyok ő 38éves


2014. nov. 2. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
38 évesen a szüleivel lakik, hát gratulálok hozzá. igazi főnyeremény lehet a pasid.
2014. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nagy korkülönbség miatt én még biztos várnék. De kérdezd meg tőle, hogy a rokonai hogyan reagálnának arra, hogy fiatal barátnője van. Nehogy az legyen, hogy mindenki csak a száját fogja tátani és te érzed majd magad kínosan.

Ha bemutatna pár hónap után, akkor azt fel is lehetne hozni és könnyebben elfogadná a család.

2014. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem velük lakik!
2014. nov. 2. 22:36
 4/6 anonim válasza:
Szerintem várjatok még ezzel egy kicsit :)
2014. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolom azelőtt akar menőzni a fiatal nőjével a családja előtt, mielőtt rájönnél,hogy csak a puncik4d kellett neki
2014. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ex feleségem 25lehetet, összejött egy 50 körüli fickóval, a nagy Ő pedig más programot sem talált, csak azt, hogy bemutassa mindenkinek(ex felesége anyukája+kollégák) megunta, és sírva könyörgött, hogy béküljünk ki. Peddig a mézes hetekben azt hangozztatta, hogy megbecsüli az új pasija, valódi nőnek érzi magát mellette. Hát nem sokáig tartott. Elgondolkodtató, én összejöttem 34 évesen 19 éves lánnyal, de nekem pl. az volt az lőnyösebb, ha titokban tartom. Nem tudott róla senki sem a válóper miatt sem.
2014. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!