Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az anyósom teljesen kiborít rám hívja a rendőröket mondván hogy bántottam annak pedig elözménye volt szidta a családomat én kiáltam magamért szavakban ő pofon vágott én vissza ütöttem majd rám hívta a rendőrőket mondván én bántottam. Majd valahányszor átjön mindig csak kritizál a föztömet azt hogyan vezetem a háztartást mit viselek.

De én ne kérdezzek róla mert nekem mi közöm hozzá ő viszont folyton kritizál engem ellenem fordítja a szavaimat és uszítja ellenem a páromat azt mondja a férfi adtól férfi hogy ő a fönök és hogy ne hogy már nekem hidjen meg ilyenek. Sokszor mindig az anyja miatt veszünk össze nem tudom mit tegyek.



2014. nov. 3. 04:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Az igazság sztem annyi hogy a párod egy becsicskult anyucikutyája,mert ha nem teszi rendbe az öreglányt és nem áll melléd akkor hosszu távon sajnos el fogja érni célját .neked kell a sarkadra állnod és aprólékosan minél jobban kizárni az életetekből.a párod lelkileg nem nőtt fel még mindig muterja alá van rendelve lelkileg.neki kell tökösnek lenni és mutert kispadra kell tenni.anyosoknak sokszor évekbe tellik mire lelkileg feldolgozzák azt hogy a fia már nem az (övé ugymond) hanem felnőtt és az életébe már nincs beleszolása maximum jótanácsa lehet ,vagy véleménye.nehéz szitu az tuti.ha megvan a kellő összetartás köztetek akkor idővel belenyugszik és hozzá állást fog váltani .ha nem akkor meg legyen anyuci pici pacskerja és majd 40 50 évesen ha anyuci már nem lesz rájön hogy csak ő irányitja az életét .
2014. nov. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A gáz az hogy a páromat le itatja és azzal tömi a fejét hogy ő férfi vagy nem férfi ha az akkor mért nem bánt engem ha valami neki nem tetszik.

Mért adtól lesz férfi valaki ha iszik és bántja a nőt ha nem az van amit ő akar?

És én meg nem szeretem ha a párom iszik és ha ő férfi akkor az anyja ne bánjon vele gyerekként hogy mindenbe bele szól és mindig csak én vagyok a rossz.

2014. nov. 3. 04:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyóst ki kell iktatni az életetekből- a férjednek!Vele kell ezt megbeszélned,nem igaz hogy nem látja mit csinál anyuci...
2014. nov. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem látja mert a férjem apja nem tudott dönteni az anyja és a felesége közt. Az anyósa ugyan olyan volt mint az enyém. És a férjem ezt a példát látja nem tudom mit évő legyek hogyan térítsem észhez hogy rájöljön nem nekünk kell alkalmazkodni ő hozzá külön élünk csak egy utcában hanem az anyósnak mi hozzánk és ne ő mondja meg azt is hogy mikor legyen gyerekünk.
2014. nov. 3. 07:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt csak egyetlen megoldás van. A férjednek ki kell állni melletted (pontosabban az igazság mellett), bárkivel szemben! Ez a kötelessége, ha kell még a saját anyjával szemben is meg kell védje az igazatokat. Persze csak akkor ha tényleg igazad van a dologban, már pedig biztosan. Tudom vannak nagyon rondán, kibírhatatlanul viselkedő anyósok.


Én fiú vagyok és az én anyám is támadta a párom, de mindig az igazság mellett álltam. Akinek igaza volt, azt megbeszéltük szépen normálisan. Mindig igyekeztem a helyére tenni a dolgokat. Ezt el is fogadták mindketten, mert mindenkinek végül helyére került az igazsága, ahol az valójában megállt.


Amikor valaki látja, hogy tényleg valahol nagyon mélyen neki van/(vagy épp nincs) igaza, akkor könnyebben bele is tud nyugodni, hogy az úgy van ahogy a párja v. épp a fia a helyére teszi (bármelyiküknek), akkor megnyugodnak a kedélyek.


Aki valami hülyeséget csinál, az úgy is tudja valahol mélyen magában, hogy most ő volt a hunyó és elfogadja ha igazságot tesz az ember becsületesen.


Mindent meg tud beszélni egy gyerek az anyjával is és a párjával is jobb esetben, ha normálisan áll hozzá. Ha meg nem, az komoly baj egy párkapcsolatban. Viszont mindkét félnek kölcsönösen ki kell tartani a társa mellett.


.


Az én volt párom nagyon befolyásolható volt, függött az anyjától. Ha a "kedves" mamája nem avatkozott volna bele, akkor együtt lennénk még ma is.


Minket végül a lány anyja szakított szét. Vidéki lány volt és amikor a nagyapja meghalt, akkor kellett a munkás kéz a szőlőben, akkor éppen ő nem dolgozott, vagyis az anyja itt kirúgatta a munkahelyéről azzal, hogy a nagyapához be kell mennie a kórházba a munkaidő alatt. Azért csináltatta vele, hogy elküldjék a munkahelyéről, hogy az legalább ne kösse már ide. Aztán haza hívták segíteni a földeken, és tele beszélték a fejét ellenem. Megzsarolták, hogy semmit nem fog tőlük örökölni, ha itt marad Budapesten nálam. Nekem volt akkor elég jól fizető munkám, amit vétek lett volna itt hagyni. Lent vidéken nem lettek volna jó lehetőségek. Mondta az anyós, élhetek együtt a Beával, de ahhoz le kell költöznöm és földet kell művelnünk ott náluk. Nem mint ha annyira nagy hasznot hozott volna az a föld nekik. Termett párszáz liter borszőlő noha v. nova, (az az ihatatlan savanyú) és termett néhány diónyi krumpli és volt pár cérnarépa a sorok között. Ezért csalták haza, hogy tele beszéljék a fejét az úgy is könnyen befolyásolható lánynak.

Függött az anyjától de nagyon.


Amikor nyaranta a szabadságom alatt mentünk oda a falujába, akkor már úgy beszélt, hogy jesszus, itt is élnek emberek.. Ha oda vissza kellene költöznie, inkább nem is tudom mit csinálna mondta, de oda már nem menne vissza. Végül annyira befolyásolta az anyja, hogy így lett vége a kapcsolatnak.

Hiába volt itt nálam meg az egyensúly, a normális élete. Náluk, az ő családjukban nem volt meg ugyanez. Ahhoz szokott, hogy az egyik apja részegen megfagyott az út széli árokban, még kiskorában, a másik meg részegen, erőszakosan verte őket. Itt viszont kiszakadt abból a környezetből és királyi dolga volt.


.


Egy anyós nagyon is szét tud szakítani, el tud rontani egy kapcsolatot. Mindenki a saját szüleinek a dolgait kell, hogy tudja kezelni. Itt csak én tudtam, ő a saját anyját nem.


Aztán Ő nagyon sokszor hívott még az anyjától, Igalról telefonon és mondta, hogy nagyon vágyik vissza hozzám, de ő akkor huszonhat évesen nem mert az anyja akarata ellen dönteni. Sajnos nagyon függött tőle.


Az a paprikás hangulat, amit az anyja és a nagyanyja erőszakosan csinált, az meg nekem nem kellett tovább. Adjam fel a jó életet, a budapesti lakásomat, nincstelen földművelésért, a semmiért, a lehetőségek hiányáért cserébe? Hát kössz szépen. Az ott A lánynak sem volt jó, de az anyja azt választotta neki. Ő meg ennyire fügött tőle. Nem mert nemet mondani neki. Ezt már korábban is sokszor tapasztaltam. Olyan soha nem volt elnőtt nő korára, hogy önmaga függetlenül dönthessen.


.


Szóval biztosan volt már sokunknak hasonló gondja.

Ezért születik annyi anyós vicc is.

Persze tudom, hallottam, vannak nagyon jó anyósok is.

2014. nov. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2014. nov. 6. 18:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!