Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Barátnőm eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Barátnőm eddig is elég gátlásos volt és most megbántottam. Megbeszéltük a dolgot, de a következmény az lett hogy most még gátlásosabb. Hogy tudnám megoldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ehhez tudni kéne a problémát, bocs de így nem lehet válaszolni a kérdésre
2010. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
duci?
2010. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged csak az érdekel, hogy neked legyen jó és nem érdekel, mit érez vagy nem érez a párod, akkor nem fog menni. Nem a gyors dugás a lényeg, simogasd, csókold, öleld, így tudod oldani a gátlásait. Ha meg neked ez nem megy, akkor szakítsatok, mert ez senkinek sem jó így.
2010. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle, hogy szedett e fel :( Tudom bunkó és tapló voltam! De nem azért kérdeztem mert zavarna csak érdekelt hogy jól látom vagy csak hülye vagyok...Hát ez a lényeg igazából
2010. jan. 26. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ezzel bizony ki lehet húzni a gyufát egy nőnél, főleg ha tényleg szedett fel. ennél jobban kb bele se trafálhatnál jobban.


21N

2010. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem duci. Nagyon jól néz ki és pont ideális szerintem:)De ha kicsit dagi lenne se zavarna! Szeretem őt és nem a külsejéért (persze azért is :D)



Nem a sexre hajtok! Türelmes vagyok :) Több mint másfél éve együtt vagyunk:)

2010. jan. 26. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Azonkívül, hogy ezerszer elmondod neki, hogy sajnálod és hogy tetszik neked így ahogy van, meg imádod...stb türelemmel várakozhatsz. Nekem is volt olyan, hogy párom "beszólt" a frissen felszedett 3 kg-ommra és 1 hónapig nem bírtam vele világosba szexelni, annyira szégyelltem magam előtte. Aztán ez elmúlt, de bevallom azóta fele annyit se meztelenkedek előtte mint régen. Sorry de ez van. Ha majd mond valamit amitől ez elmúlik nyitok egy topicot és megírom. :)
2010. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia! Hát mivel fiatalok vagyunk még talán teljesen képes lesz elfelejteni :) és nem lesz gond. Ebben reménykedem :D

A legnagyobb baj az hogy az ember mindig bebeszéli magának a dolgokat...és utána már nehéz kitörölni azt a gondolatot Hát majd meglátjuk mi lesz:)

2010. jan. 26. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!