Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bízhatnék így benne?

Figyelt kérdés

Igen biztos féltékeny is vagyok de...


A barátom édesanyja nemrég meghalt, és van egy családi házuk ahol már csak ő lakott de egyedül nem tudta fizetni így a felső részét a háznak kiadta albérletként külön bejárata van amúgy.

De egy nagyon szép lány testvérpár költözött oda. Akiknek ráadásul mindig ott alszik egy szintén csinos barátnőjük is.

És úgy érzem sokkal szebbek is nálam.

Ráadásul kedveskednek is neki mindenben, elhívják bulizni magukkal, főznek is neki reggelit is visznek neki szóval tényleg törődnek vele ami valahol jó is.


Nehezen tudom ezt elviselni.

még 2 évem van a fősuliból addig nem tudunk összeköltözni és a fősuli miatt 120 km a távolság.

22/L


2014. nov. 3. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A mázlista....
2014. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátod egyáltalán nem adott okot a féltékenységekre. Ez kedves emberi gesztus a lányoktól, valamit valamiért alapon.
2014. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ideje beépíteni a padlást.
2014. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne fesd az ördögöt a falra, pláne, hogy nemrég halt meg az anyukája, ez hiányzik neki a legkevésbé
2014. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, nem kell egyből rosszat gondolni, ők is valszeg tudják, h az anyukája meghalt, és így próbálnak neki talán segíteni. Elég rossz lehet ám az.
2014. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!