Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15L Miért nem tetszek a fiúknak? Vagy tetszek, csak nem veszem észre?

Figyelt kérdés
Sokak szerint nagyon szép lány vagyok, magas, vékony, hullámos világos barna hajam és kék szemem van. Lehet, hogy van aki korainak gondolja, de nagyon szeretnék már egy normális rendes srácot, de mintha nem venne észre senki. Anyu szerint bárhová megyünk, általában megbámulnak, de én ezt nem veszem észre. Miért van ez így? Most kerültem gimibe, de senki nem közeledik, vagy legalább észrevennék valakiben valami érdeklődést. Bennem van a hiba? Elsősorban fiúktól várnék választ. Köszi

2014. nov. 3. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Kép?
2014. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen veled . Te nem veszed eszre a normalis sracokat .
2014. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak 15 vagy, no para, rengeteg lehetőséged van, csak légy nyitott :)


16/l

2014. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet bunkonak tunsz, vagy bekepzeltnek.


Arc nelkul egy fotó jöhetne :)


17/F

2014. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"Anyu szerint..." :D Talán mégse vagy olyan szép. Rokonok meg kedves ismerősök nekem is mindig azt mondják, de szép vagyok. Közben meg g*cironda vagyok konkrétan. Nem azt mondom, hogy te is csúnya lennél (talán csak átlagos), de a szép lányokat észreveszik. Tapasztalataim szerint legalábbis.
2014. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

vannak olyanok akik nem feltunoen szepek vagy a ruha miatt nem annyira feltunoek

De ha tarsasagba kerulsz es sokat tarsalogsz jofejvagy meg minden akk eszrevesznek

Am ha van snapchat ed akk ott kuldhetnel kepet :)

2014. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet én megmondom hogy szép vagy e tényleg ;)
2014. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha gondolod nekem is küldhetsz:)
2014. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi fiúk, de tényleg csak egy kérdést akartam feltenni!
2014. nov. 3. 21:06
 10/10 anonim válasza:
Lehet nem olyan a stílusod ami a fiúknak bejön..
2014. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!