Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2. évfordulóra valami jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. évfordulóra valami jó ajándékötlet a barátomnak? 21/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
nehogy már én találjam ki. neked kéne ismerni.
2010. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
valami saját készítésű,kedves dolog...
2010. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a "jó tanácsot" 1.komment íróm :) Igazad van, én ismerem, de kíváncsi vagyok a SEGíTŐKÉSZ EMBEREK véleményére, mivel erről szól ez az oldal. :D
2010. jan. 26. 22:35
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Kommentíró köszi a választ, én is valami ilyesmire gondoltam, ami nem kerül olyan sok pénzbe, hanem én szerkesztgetem, készítem el saját kezűleg ... csak ezenbelül nem tudom, hogy mi legyen.
2010. jan. 26. 22:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Készíts neki egy albumot..amiben a jó pillanataitokat örökíted meg
2010. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális életetekkel kapcsolatos dolog esetleg? Egy combfix/fűző, ha tetszik neki az ilyesmi... Vagy ostor:)


Persze attól is függ, mennyit tudsz rászánni.


Mikor lesz a nagy nap?


Egyébként én is hasonló problémában vagyok, szóval ha van ötleted, hogy én mit vegyek a barátnőmnek, akkor segíthetnénk egymáson.


21F

2010. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok,szerintem egy kedvenc zenékből álló CD,vagy egy fotóalbum,amit akár naptár formában is elkészíthetsz...esetleg ha szereti pl. a gyertyákat(nem tudom a te párod szereti-e,az enyém igen,ebből indulok ki),készíthetsz neki zselégyertyát,amibe kagylóktól kezdve a kavicsokig sok mindent pakolhatsz és nagyon jól néz ki...
2010. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

2. kommentező köszi az ötleteket, a fotoalbumos jó, tetszik. :)

Amúgy márciusban lesz, csak gondoltam nem árt időben nekiállni. :)


22.48-as , persze h segítek :D sztem ajándékozhatsz virágot, plüssöt, vagy akár te is ilyen kreatív dolgot.

2010. jan. 26. 23:00
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Nekem egy saját készítésü apróság sokkal jobban esne, mint a boltba megvett drága dolgok.

Egyszer a barátom meglepett egy nagyon érdekes dologgal: Egy nagy vászonbarabra kiírta, hogy

"A SZÍVEM EGYETLEN IGAZ SZERELMÉNEK A VILÁG LEGBOLDOGABB SZÜLINAPJÁT KÍVÁNOM"

ezt kirakta éjjel a szomszéd ház falára és reggel mikor felkeltem és kinyitottam az ablakot ezt láttam meg.

Ennél nagyobb meglepetést és boldogságot nem udott volna semmivel szerezni.

Kiírhatnál valami hasonlót csak nem szülinappal. Ez biztos egy élmény lesz neki.

2010. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 1. évfordulónkra sütit sütöttem (ez nagy szó tőlem, mert nem vagyok egy konyhatündér..:) és gyümölcsből kiraktam rá egy nagy 1-est =)

Megettük, romantikáztunk... Nagyon jó nap volt =)

18L

2010. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!