Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos mit tegyek?

Figyelt kérdés
több mint fél éve megszakítottunk minden kapcsolatot egymással, azóta nem is láttam meg semmi az elején nagyon rossz volt majd azthittem túltettem magam rajta de most megint minden nap ő jár a fejemben, vele álmodok sokszor és nagyon hiányzik :( új emberekkel ismerkedem olyanokkal barátkozom akikkel eddig nem csak mert mindenki azt mondja, hogy így könnyebb továbblépni de képtelen vagyok mást úgy szeretni mint őt. :(
2014. nov. 4. 20:44
 1/2 A kérdező kommentje:
L/20
2014. nov. 4. 20:45
 2/2 anonim válasza:
F/19 Hát ha má nincs lehetőség hogy újra egy pár legyetekés má nem is szeretné vele újra kezdeni csak még a érzések benned vannak azt neked kell túl lépni közöségbe járni bülizni és mikor nem számitasrá akkor jön egy új kapcsi :)
2014. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!