Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Nők a férfiakkal ellentétben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők a férfiakkal ellentétben miért nem tudják bevallani, ha ügyetlenek az ágyban?

Figyelt kérdés
És miért kenik a barátjukra az ő tapasztalatlanságukat? A barátnőm mivel nem tudod elmenni engem okolt ezért , de igazából semmit nem tett érte ,hogy ő is elmenjen szóval nem értem:D hiába akartam neki mondani ,hogy így úgy csináld jobban nem fogta fel. Tehát annyit tudtam mondani, hogy most ne is haragudj már meg , de te voltál a balf**sz. "válasz:senkiért nem fogok megváltozni":D Erre felkapta a vizet és elment bár nem bánom, hogy őszinte legyek. Szóval nem értem nekem ilyent mondanának meg kérdezném ,hogy akkor hogyan csinálhatnám jobban. Soha nem értettem meg a kétszínű embereket , miért van értelme saját magunk fényezésére. Attól ,hogy nő nem fogok mindent lenyelni neki főleg nem azt amiről szerintem nem is tehetek...

2014. nov. 4. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
mert minden no hazug es vegtelenul felszines es onimado azert.
2014. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez általánosítás. és simán elmondtam a barátomnak, hogy ügyetlen vagyok, arra számítson, hogy mivel még nincs tapasztalatom, segítenie kell. nagyon jó volt.
2014. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A barátnőd ilyen, ezért már úgy kérdezed, hogy A NŐK... :D


Egyébként meg ritka tapintatlan és bunkó dolog valakit lebalf**szozni.

2014. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát nem sokat hallottam arról ,hogy nők bevallanák:D ,de okés a kivételnek tisztelet.
2014. nov. 4. 21:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert Nemtudjak sajat magukrol.Sokan lany csak eldom aztan fekszik mint egy gumibaba.Onalo tudata fanataziaja nincs az agyban.Aztan mikor valami nempasszol neki rafogja a kandurjara...
2014. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

Már a leírásodból lejön, hogy valami rettenetesen 0 lehetsz szexuálisan, már elnézést...


Egyébként a legelején én tudtam, hogy béna vagyok, de azóta már ez nem igaz, és volt már több olyan partnerem is, aki nem tudott kielégíteni. És ők voltak a bénák, most már tudom...:)

Egyébként a férfi viselkedéséből, testi reakcióiból le lehet szűrni, hogy jól csinálja-e az ember lánya a dolgát.

2014. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hű B+, tényleg bunkó voltál.

Ha tőlem kérdezik milyen vagyok az ágyban, én megmondom, hogy nem tudom, szerintem annyira nem jó.

Az előttem ítónak igaza van. A legtöbb csaj nem is tudja magáról, hogy jó-e, vagy nem. Mert csak ürítésre használják őket. Illetve nem merik mondani, kérni, mit hogy csináljon a másik.

A női test bonyolult, mi sem értjük magunkat sokszor.

A barátnődben valószínű, sok volt a gátlás. Te meg türelmetlen voltál. (És bunkó.)

2014. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem én nem voltam bunkó azt hiszem nem jól olvastátok:D de m1...
2014. nov. 4. 22:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert a nőknek nem nagy dolog egy férfinál orgazmust elérni, míg fordítva ez nem áll.
2014. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és bevállalom, hogy béna vagyok az ágyban.
2014. nov. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!