Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szülők hihája, hgy el lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülők hihája, hgy el lett b. a a mai tizenéves generáció nem?

Figyelt kérdés
Tjnak rájuk. Ma már az a gáz kb, ha valaki 14 évesen nincs kapcsolatban. XD
2014. nov. 4. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Részben, viszont nem kis mértékben közrejátszik a megfelelési/beilleszkedési kényszer, ez ellen pedig mit tehet a szülő, ha a gyereke a legrosszabb korban van? Semmit.
2014. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A szülőké, az egész társadalomé, a tizenéveseké is...Elég szomorú, hogy van aki 14 évesen azon stresszel, hogy netán még szűz, holott a többi társa már 11 évesen túl esett a dolgon...
2014. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Igen, legnagyobb részben az övék. És még akkor mi lesz, mikor ebből az elb... generációból lesznek szülők, te jó ég...
2014. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
szülő,társadalom,tanárok! Ez lett sajnos!
2014. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én inkább az internetre fognám ezt!
2014. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
a nok hibaja meg a mediae akik mogott csavok vannak ugyan de a penz megszerzesert mas csavok karara hujitik a tobbi csavot szoval szomoru.
2014. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

A tanárokra nem fognám...

Szinte minden fegyelmezési eszközt elvettek tőlük, és a szülő már azért is kiosztja őket, ha rá mer szólni az ő "rendes, kedves" kölkére...A diákoknak viszont vannak jogaik...Ide vezet a fene nagy szabadság...

2014. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mivel a szülők, de néha már a nagyszülők is a 60-as években nevelkedtek, már ők el voltak rontva. Ex hippik gyereke szerinted milyen lesz? Még hülyébb. Előre félek, hogy a most születő generáció milyen lesz... Szerintem egyenesen félelmetes.
2014. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Költőnő? ***** válasza:
100%

ez már a nagyszüleink generációjában elkezdődött...

nem tanulnak meg érzéseket közvetíteni a gyerekek felé, kevés a következetes ember, stb, stb, stb..:(

2014. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a szülők hibája, de azért miattuk is kicsit.

sokszor szégyellem, hogy ezzel az elb#szott generáció tagja vagyok én is, nekem nincs ilyen beilleszkedési kényszerem, nem hajtok a szüzességem elvesztésére, és a barátnőmet azárt szeretem, mert lelkitárs, és nem mert minden éjjel megd#ghatom. Persze még nem is csináltunk, még várunk picit :)

ha egyszer valaki népirtást rendezne ezellen a generáció ellen, akkor nyugodtan bevehet engem is.

2014. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!