Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldön mennyire nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön mennyire nehéz párt találni, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Németországba mehetnék Stuttgartba dolgozni gépészmérnökként. Mindig is nagy vágyam volt. De picit tartok attól, hogy odakinn nem fogok párt találni magamnak, mert nem jönnek be az ottani lányok, meg hát a nyelvi akadályok miatt nehezebb megismerkedni velük. Mit gondoltok, tapasztaltatok már ilyet?

2014. nov. 6. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok magyar dolgozik kint Németországba.
2014. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Én úgy tudom, hogy a németek nem igazán szeretik befogadni az idegeneket, aztán lehet hülyeség.
2014. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noydra ***** válasza:

Ismerek valakit, aki Stuttgarttól pár km-re dolgozik.

Van arrafele is magyar bőven.

Mondjuk nyilván korlátoltak lesznek a lehetőségeid.

2014. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A németeknek nincs bajuk azokkal a külföldiekkel, akikröl nem kiabál messziröl, hoyg nem németek, értve ez alatt a viselkedést meg a nyelvet.


Amíg nem tudsz beszélni, addig hogy akarnál ismerkedni? Szóval ELÖSZÖR nyelvtanulás, ez a legfontosabb. Ezen kivül nem árt megfigyelni az ottani szokásokat, mert az is fontos.


Az meg, hogy az "ottani lányok nem jönnek be" - HÁNY ottani lányt ismersz? Mert sehol nem egyforma az összes lány, igen sokféle típusú van mindenfelé. (A magas, szöke, kékszemü, nagydarab klisé nem több, mint egy klisé, a legtöbben mégcsak picit sem ilyenek.)

2014. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A német jól megy, azzal nincs gondom, Grazban tanultam 1 évet. Viszont tartok tőle, hogy a magyar lányok szintje messze felülmúlja az ottaniakét.
2014. nov. 6. 10:07
 6/12 anonim ***** válasza:
A németek egyrészt úgy vannak vele, hogy ha nem beszéled a nyelvet, akkor te csak egy csicska vagy, másrészt a német Nők nem tűrik el a csicskáztatást, mint a magyarok egy része... Szóval így gondolkozz.
2014. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Viszont tartok tőle, hogy a magyar lányok szintje messze felülmúlja az ottaniakét."


MILYEN téren? Mert éppen ellenkezö véleményem van, a nmagyar lányok többsége nem igazán lehet mérce.

2014. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Külső
2014. nov. 6. 10:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Mind alkalmi, mind komoly kapcsolatra van esélyed. Saját tapasztalatból írom, külföldön dolgozom évek óta. Voltak alkalmi kapcsolataim külföldiekkel, és végül a szerelmemet is ott találtam meg akivel már évek óta együtt élünk, és ő is magyar. Mindig mindenhol van esély. Sok szerencsét!
2014. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, hogy a külsőd megfelelő lesz, de az itthon tanult szemléletmód, hogy a nőnek a konyhában a helye, stb. nem divat. :) Én sok sikert kívánok neked, reméljük úgy jössz haza, hogy megtanulod, hogy a Nő ember. :)
2014. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!