Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan akinek nincs erogén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek nincs erogén zónája (vagy mi a neve annak)?

Figyelt kérdés

Kaptam már sok ötletet hogy lehet egy pasit felizgatni... csakhogy a páromnál semmi nem működött, a legtöbb helyen csikis, a többi meg nem zavarja úgy egyáltalán. Ilyenkor mi van? Létezik ilyen?

Rám sem izgul fel, lehetek egy szál bugyiban pucsítva előtte, akkor sem tesz semmit. Vele van a baj vagy velem? Lehet hogy simán csak cseppet sem vagyok vonzó számára?


2014. nov. 6. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy veled van-e a gond mert nem ismerünk, nem láttunk, nem tudunk rólad semmit. :)
2014. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.Homokos

2.Aszexuális

3.Pedofil

4.Perverz

5.Inpotens

6.Lusta cigány

7.Túl dagadt

2014. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Természetesen van olyan, hogy két ember nem vonzódik egymáshoz, talán ez a megoldás. DE! Ha így is van, miért van veled? Ez rá nézve visszataszító.

Egyébként szerintem nem létezik, hogy valakinek egy erogén zónája se legyen (a nemi szervén kívül). Mindent kipróbáltál? Az összes módszerrel? (Nem csak a terület, de a szenvedély / érzelem is számít.) Nem tudok mást mondani, mint hogy beszélj vele, aztán dönts.

Hány évesek vagytok?


18/L

2014. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!