Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éves évfordulóra adtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éves évfordulóra adtatok ajándékot a párotoknak?

Figyelt kérdés

Mennyire jellemző ez?

Ha igen, mit?


2014. nov. 6. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Én adtam.

Készítettem neki egy videót, összeválogattam az addig készült képeinket és a ránk jellemző zenéket tettem alá. :) Meg írtam neki. :)

2014. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fél évben nincs semmi különleges szerintem! Pont a fele az 1 évnek.. és? :D

De mondjuk adhatsz esetleg egy tábla csokit amit nagyon szeret, vagy bonbont!

2014. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a fotóalbum még korai, én inkább meghívnám egy olyan esményre ,amelyet mind a ketten élvezünk, pld. megnézni egy kézilabda BL. meccsre. Sajnos nem tudni, hogy meddig tart a kapcsolat ,de az rossz érzés ,ha látsz egy olyan emléktárgyat ,amit tőle kaptál. A meccs egy élmény is, de mégsem lesz ott előtted, és emlékeztett rá ,ha nem szeretné már emlékezni rá.
2014. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 fahéjas Alien ***** válasza:

Mikor eljutott odáig a dolog a múltban, nem. A jövőben sem adnék... sose értettem miért olyan fontos dolgok ezek... a születésnapot még megértem vagy a karácsonyt... de sokkal de sokkal jobb úgy adni valami apróságot a másiknak, amikor nem számít rá, amikor amikor én akarom meglepni, hogy érezze a törődést. - nem csak ezeken a bizonyos kijelölt napokon. Ez az egész 'szokás' csak egy kijelölt társadalmi illemkör.

Nem kívánok ilyesmivel azonosulni.

2014. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
soha életemben nem adtam évfordulóra semmit senkinek :D minek? nem értem.
2014. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze! adjál neki negyedéves évfordulóra is valamit. aztán majd jön a nyolcadéves meg a f szom ...
2014. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4es:


Egyetértek! Én is inkább csak úgy adnék a barátnőmnek ajándékot, amikor nem is igazán számít rá.

Például egy szürke hétköznap után együtt aludnánk, és másnap reggel egy rózsával simogatva az arcát ébreszteném fel, mellé meg kapna reggelit is.

2014. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy ilyen kedves kis gesztus, de nem kell erőltetni! :) Kerek évfordulóra találj ki valami különlegeset! Inkább lepd meg spontán.. virággal, kis apróságokkal.
2014. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!