Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exedre nézve most mit gondolsz, jól tetted hogy szakítottál vele?

Figyelt kérdés
Én most láttam meg a fészbúkon a volt nagy szerelmemet aki jó pasi volt, vékony, magas, jóképű, vagány, stílusa is volt, oda voltak érte a csajok akkoriban. Erre most egy kerek fejű kopasz, szőrös ember, durván elhízva, sablon ruhákban, öregebbnek tűnik mint amennyi. Elsőre meg sem ismertem. Egyedül a szemeiből lehet felismerni. Annyira örülök hogy nem maradtam vele... ilyen állapotában undorodnék tőle. Igénytelen lett. És semmire nem vitte, 35+ és otthon lakik a szüleivel, nem dolgozik.
2014. nov. 7. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam ismerkedésnél volt ez. Még tavasszal a látókörömbe került egy lány, aki elsőre nagyon szimpatikus és vonzó volt számomra. Természetesen megfordult a fejemben, hogy megkörnyékezem, de végül máshogy alakultak az események. Idő közben derültek ki róla olyan dolgok, amiket nem néztem volna ki belőle. Így utólag örülök neki, hogy nem történt közöttünk semmi.
2014. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy helyes döntés volt a szakítás, annak ellenére, hogy nagyon nehezen hoztam meg annak idején ezt a döntést, mert úgy hagytam el, hogy szerettem.


De teljesen más okból gondolom így, mint te, mert az exem azóta is éppen olyan vonzó pasi, épp úgy megvan köztünk a kémia, az élete meg úgy változott, hogy azóta még sikeresebb a szakmájában, az akkori jó körülmények helyett kiemelkedően jó egisztenciát teremtett magának a saját erejéből és tehetségével, nagyon sok munkával.


De ettől még úgy gondolom, hogy jól döntöttem annak idején.

2014. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Életem legjobb döntése volt a szakítás. :D
2014. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól döntöttem mikor szakítottam, nem azért, mert megcsalt, hanem mert nagyon gáz dolgok derültek ki róla.
2014. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

(szinte) Minden exem megnősült és apuka lett miután szakítottunk. :D

Átlagban 1 éven belül. Kicsit érdekes, de nem eszem magam rajta, sőt! Jó döntés volt őket elhagyni. Én még mindig nem érzem magam készen a házasságra/gyerekre.


23/N

2014. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen típus, hogy "kopaszodik, meghízott, fúúúj". Ha valakit igazán szeretek, ezek nekem nem számítanak. Azért jó, hogy szakítottunk, mert azóta olyan emberrel élek, akivel sokkal jobban összeillünk, és évek múltán is szeretjük egymást.
2014. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A kérdésre válaszolok. Ha nem tiltaná törvény a gyilkosságot, akkor nagyon kreatív tudnék lenni. :) 20/f
2014. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem nézek rá nincs is fészbukom,ő had kellese magát ha akarja fészbukon
2014. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok exem van,a legnagyobb szerelmemmel való szakítás még elég friss (fél év). Azóta már próbált is visszatáncolni,de nem hagytam neki. Nem igazán változott talán fogyott ,de az élete neki sem halad tovább és ahogy sejtem nem is fog. De én sem emiatt mondom,hogy jó döntés volt,hanem azért mert egy jellemtelen ember volt ,amit jól leplezett.Soha nem fog megváltozni az ilyen..

Volt a legelső kapcsolatom,őt lehet,hogy megbántam. ÉS az őt követő srácot is sajnálom(bár őt nem annyira). Az elsőt azért ,mert ő tudom,hogy tényleg szeretett tiszta szívből,és úgy érzem,ha vele maradok a mai napig együtt lennénk,egy nagyon jó ember volt ő...

2014. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!