Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem para, ha a barátnőm mellett még másik 2 lánnyal van alkalmi testi viszonyom?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 16:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én a barátnőd helyében páros lábbal rúgnálak ki, amint megtudnám.
2014. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

ha a barátnőd tud róla és a másik két lány is és ez nekik oké, akkor nem para.

ha nem tudnak róla, akkor egy kcsög paraszt vagy

2014. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nos, egy kicsit komplikált az ügy:

Barátnő: tud a lány1-ről

Lány1: tud a Lány2-ről

Lány2: tud a barátnőről


:S

2014. nov. 9. 16:16
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi érdekelne, hogy miért vagy vele. Az "azért mert szeretem"-et nem mondhtod,mert nem igaz.
2014. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Köcsög paraszt vagy.
2014. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez így jó, csináld, de ne lepődj meg amikor majd összedől a kis kártyavárad és KÉRLEK! ne írd majd ki ide, hogy mit csinálj ezután.
2014. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
ebből már nem tudsz kijönni jól, ha kihátrálsz valamelyik kapcsolatból, akkor előbb utóbb az a lány keverni fogja a szart, ki fog deríteni egy két dolgot, esetleg szól a másik két lánynak.. Most már tökmindegy mit csinálsz, el leszel könyvelve bunkó parasztnak.. és teljesen jogosan
2014. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kamu a kérdés: meglehetősen nagy bunkóság, de manapság ez az ideál sikeres...

Elmehetnél hogy megfilmesítsék a szerelmi háromszöges történeteteket, biztos sikeres lenne.

Gratula.

Ilyenek miatt szégyenlem hogy férfi vagyok.

2014. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy 2-3-4-5-6-7-8-9 vagy 10??

Én ezt megcsalásnak tekinteném, de ez akkor egy nyitott kapcsolat, barátnőd tud az egyikről, akkor ha egyet megenged 1000 is megengedhet. Ha nem zavarja hogy más kurogatsz, akkor mindegy hogy az 1 ember vagy 11 rajta kívül... Én így gondolom

De nálam alapjaraton nem férne bele, amúgy őszinte voltál nem csalod a háta mögött tud róla hogy félrekursz

2014. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdezem: minek 3nő? És ku az az állat aki úgy kavar veled,hogy tudja h mással is lefekszel?
2014. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!