Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bőcs Renáta kérdése:

Van egy fiú aki nagyon tetszik de bizonytalankodik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem de nem tudom hogy tetszek e neki ènis. Mert már volt róla szó de mindig azt mondja hogy nem ismer eléggé és bizonytalan. De nagyon kedves velem és azt mondta aludjak náluk szombaton. Mire készüljek??? 16 é lány
2014. nov. 13. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
itt dugás lesz.... :DDDDD
2014. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak le akar fektetni, semmi több.
2014. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pizsamát ne vigyél ha mész...de gumit igen...és ha nem akarsz vele lefeküdni inkább el se menj, mert szerintem az a célja...és hogy azon túl mit akar azt csak ő tudja megmondani...
2014. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rajtad múlik, mire kell készülnöd... :D
2014. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lesz szex. Mert beszéltünk róla. Csak... Nem tudom hogy szeret e vagy nem... Mert eléggé furi amikpr beszélünk. Az egyik bnőm régóta ismeri és azt mondta hogy nagyon bunkó. De velem meg egyáltalán nem.... Lehet hogy együtt akar velem lenni???
2014. nov. 14. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!