Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy nővérem annak van most egy barátja és annak a húgával nem vagyunk egymásnak közömbösek és nem tudom mit tegyek mert nagyon szép a lány és van neki udvarloja nem is egy és mégis velem foglalkozik. De már csokoloztunk is meg még pár másik dolgot is csináltunk de még nem feküdtem le vele de nem szeretném el szalasztani mert nagyon kedves meg aranyos lány de nem tudom mit tegyek mert a tesoink meg csak együtt vannak és félek ha addig várok hogy mondjuk szét menjenek ha ez egyáltalán meg történik akkor már késő lenne. Amúgy a testvéreink már jócskán a húszas éveikben járnak
2014. nov. 13. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Most megyek és eláso magam...
2014. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne várjál szabad az út !
2014. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!