Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csináljak valamit vagy még ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináljak valamit vagy még ne?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig jön haza suliból busszal és én mindig le megyek érte és haza kisérem. Ma is leszállt de elötte leszállt egy volt osztálytársunk akivel 8 évet jártunk suliba és oda jött kezet fogni (amit egyébként nem szokott) utána jött a barátnőm de akkor már ment vissza fele a csávó és a barátnőm arcára nézett és rá mosolygott olyan furcsán....Késöbb meg kérdezte, hogy találkoztak e a buszon vele és azt mondta, hogy csak annyit beszéltek, hogy nem férnek el....

Amúgy régebben meg kérdezte, hogy arról a csávóról mi a véleménye és azt mondta, hogy helyes csak közelről ronda

De amikor láttam ahogy rá nézett az nagyon ki készitett

Nem tudom mit csináljak lehet én reagálom túl de nagyon rosszul esett..

Ötlet, hogy mit csináljak?

Előre is köszi a választ!

15/F


2014. nov. 13. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Tanuld meg kezelni a féltékenységedet. Az összemosolygásért nem kérheted számon, ezt ugye te is tudod. Tarsd nyitva a szemed, de ne hagyd, hogy a féltékenység érzése elhatalmasodjon rajtad.

Az igekötő, ha közvetlenül az ige elött áll, egybeírjuk.

2014. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Még nagyon fiatalka vagy, így megértelek, de mindenképpen jegyezd meg egy életre, hogy a bnőd/ és majd esetlegesen a feleséged NEM A TULAJDONOD. Ne csinálj semmit se, joga van más fiúkkal is beszélgetnie, együtt utaznia buszon stb. Lehetsz féltékeny, bizonyos fokig természetes emberi érzés, de van egy pont ami már uralkodási vágy a másik felett.

Akkor lépj, vagy hagyd el, hogyha már úgy látod, hogy valóban nem érdekled, ha valóban vmi olyan komoly dolgot tenned, pl. megcsókolná a másik fiút. De egyébként hidd el, hogy nem ő lesz az utolsó bnőd, ne görcsölj, még fiatal vagy hozzá, mármint hogy ilyesmiken görcsölj. :)

2014. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!