Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátom folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátom folyton délután 2 körül kel fel amúgy meg nem dolgozik és ma is megbeszéltük délután talizunk és csak most kelt fel ez nagyon bosszant és elszomorít mit tennétek a helyemben átmennétek hozzá vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 14:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Hát szerintem nem lenne túl nagy elvárás a részedről, hogy szedje össze magát.
2014. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

mondtam neki és erre ő miattam nem tud aludni..

meg miattam szorong..

és oldjam meg..

2014. nov. 15. 14:16
 3/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem bántásképp, de a barátod végül is csinál valamit az életében? Mert ez az életforma azt sugallja, hogy nem dolgozik, nem tanul, tehát egész nap csak fekszik, naplopó módjára? Nekem ilyen lusta, céltalan ember nem kéne.

Az meg a minimum, hogy ha ő nagy kegyesen délután felkel, akkor ne nekem kelljen átmenni őméltóságához, akkor már ő jöjjön ő, ha úgysem csinált egész nap semmit, ráfér.

2014. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
48%
Az enyém is és szerintem még mindig alszik. Különösebben nem zavar, van, hogy még én is alszom ilyenkor, elég gyakran, csak ma éjjel meg egyáltalán nem aludtam, azért vagyok egészen véletlenül ébren ilyen korán. Ilyen hülyeségek nem szoktak bosszantani, hogy ki meddig alszik.
2014. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Jó de ma megbeszéltük hogy találkozunk..és nem dolgozik mibe fáradt el? Tanul de nem jár be suliba egyetemre se.


Már két hete nem találkoztunk most meg belém kötött hogy merészteltem őt basztatni...

2014. nov. 15. 14:25
 6/25 A kérdező kommentje:
csak hogy ő képtelen még borotválkozni is leszar mindent..én meg igyekszem meg minden és nem értékeli..:/
2014. nov. 15. 14:29
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Vak vagy?? Sz arik rád!
2014. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
:(
2014. nov. 15. 14:42
 9/25 anonim ***** válasza:
Tipikus eset,cseszik rád nagy ívben,te meg még megalázkodnál neki,mert szereted.Pedig elhiheted nekem,hogy nem érdemli meg,hogy foglalkozz vele!Nem szeret téged,nem törődik veled.Ezért fogja fel basztatásnak,hogy keresed.Ismerős...
2014. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Meg hogy tönkreteszem az életét..

megbeszéltük talizunk ő is akarta.. ma meg már nem mert nem tudott aludni érdekes eset..:S

2014. nov. 15. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!