Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dobjam fel a kapcsolatunkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dobjam fel a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! párommal 3 éve vagyunk együtt, és most tökre úgy érzem hogy hát nem olyan mint régen. Az elején boldogok voltunk, sokat nevettünk szórakoztunk együtt, megértettük egymást. Mostanában valahogy már minden más. Nem csinálunk semmit együtt, sehova nem megyünk unalmas lett minden. :( Valami ötlet hogy feldobjuk kicsit a kapcsolatunkat? Szeretjük is egymást. Ötleteket várok sokat :D köszi mindenkinek !!!!! :)

2014. nov. 17. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
3 év után már itt tartasz?, az gáz. Akkor sehogy. 10 év után szokott néha ilyen érzés előjönni, de nem 3 év után, amikor tombolnak az érzések még bőven:)
2014. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ki kéne mozdulni. Kirándulni, randizni, sokat beszélgetni, újra nevetni, meglepni a másikat.


Ehhez viszont az kell, hogy mindketten tegyetek érte. Te erőlködhetsz, de ha a barátod már feladta magában ezt az egészet, akkor hiába.


Nem feltétlen reménytelen a dolog, mint ahogy első írta, sőt, szerintem kifejezetten baromság.

A kommunikáció nagyon fontos, anélkül minden kapcsolat veszett fejsze nyele.


Tehát beszélgessetek sokat, fedezzétek fel egymást újra.

2014. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És valami jó randi tipp? :) ami izgalmas is? :)
2014. nov. 17. 23:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Hívd el bólingozni, borkóstolóra, piknikezni, vagy koncertre. De amúgy miért nem mondod meg neki? Miért nem beszéled meg vele? Lehet hogy ő is keresi a megoldást, vagy lehet hogy neki ez így tök kényelmes és nem akar változtatni, akkor viszont zsákutca. A kommunikáció mindenre gyógyír... :)
2014. nov. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) hát azért nem mondom mert szeretnék én meglepiket okozni :D
2014. nov. 18. 00:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Amugy arra is gondoltam hogy csináltatok egy fotósorozatot akt képeket :D csak nem tudom mennyibe kerül egy ilyen :( kb 10 db kép... szerintetek hülye ötlet? :$
2014. nov. 18. 00:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó ötlet. Én szívesen elvállalom a fotósorozat készítését. A részleteket privátban megbeszélhetjük.
2014. nov. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!